שתף קטע נבחר

חברי כנסת: אנחנו דווקא בסדר

אמנם ממדד הכנסת שפורסם היום עולה כי הציבור אינו מאמין בנבחריו והוא אף מזכה אותם בציון הנחשק - 4 מתוך 10. אבל מרבית חברי הכנסת שהתבקשו היום להגיב על הנתונים, טוענים דווקא שזה לא הם שהציבור לא אוהב, "כי אני דווקא זוכה לחום ואהבה. וחוץ מזה התקשורת מראה רק פרובוקציות"

כשח"כ אלי גולדשמידט החליט לעזוב את הכנסת, זה לא היה בגלל שהאוכל במזנון לא היה טעים - זה הסועדים במזנון הח"כים שהרגו לו את התיאבון.
היום (ג') כשהוא שומע את תוצאות מדד הכנסת הוא מנסה לנטות חסד עם עמיתיו לשעבר - אבל אינו יכול להחסיר ביקורת: "בטח כל ח"כ חושב שמדברים על הכנסת ככלל ולא עליו כפרט ואני מניח שכך נוח יותר לחיות", הוא אומר וכמעט מדייק לחלוטין.
"אני מבחינתי לא בקטגורייה הזו, אני רציני בעבודתי", אומר ח"כ אחמד טיבי ומאשים את התקשורת בהתעניינות בצהוב ובוולגארי. אבל גם טיבי לא יכול לזכות את עצמו ואת חבריו מכל אשמה: "לעיתים חלק מחברי הכנסת תורמים לביקורת על בית המחוקקים" הוא אומר.
"חברות הכנסת טובות יותר, חרוצות יותר ובוודאי שאמינות יותר" אומרת חברת הכנסת יעל דיין וזוכה להנהוני הסכמה נמרצים מחברתה למליאה, ח"כ נעמי בלומנטל.
"אני מוכרחה לומר שאני פשוט לא מפסיקה לעבוד. אני עובדת 20 שעות ביממה, אבל אין רייטינג למעשים טובים", נאנחת בלומנטל ומביעה ביטחון שאם הסקר היה נערך בין צופי ערוץ 33 שרואים את כל הדיונים במליאה ובוועדות התוצאות היו שונות.
"התוצאות מאוד עצובות וצריך להיות מוטרדים מהם", מכה על חטא ח"כ זבולון אורלב וח"כ אברהם פורז מזכיר לציבור שבכוחו לתגמל או להעניש את נבחריו ביום הבוחר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום גילי כהן-מגן
גולדשמיט וסנה. ידעו מתי לפרוש
צילום גילי כהן-מגן
זום 77
זה לא אני. טיבי
זום 77
זיו קורן
טובה יותר. דיין
זיו קורן
צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
עובדת קשה. בלומנטל
צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
אתר הכנסת
שהציבור יעניש. פורז
אתר הכנסת
אופירה יוחנן-וולק
מוטרד. אורלב
אופירה יוחנן-וולק
מומלצים