שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אבו מאזן: "המגעים עם ממשלת ישראל לא נפסקו"
  האיש הנחשב למספר שתיים ברשות הפלסטינית, אומר כי "גם שיחות טלפון הם מגעים מדיניים" ומבהיר כי הרשות ממתינה לתשובות על היוזמה המצרית-ירדנית לחידוש התהליך המדיני

  "המגעים עם ממשלת ישראל מעולם לא נפסקו - גם שיחות טלפון הם מגעים מדיניים". כך אומר היום (ד') אבו מאזן, הנחשב לאיש מספר שתיים ברשות הפלסטינית, במסיבת עיתונאים שקיים ברמאללה. לדבריו, הפלסטינים ממתינים כעת לתשובות מישראל ומארה"ב, בנוגע ליוזמה המצרית-ירדנית, בה תומכים הפלסטינים, והכוללת לדבריו פתרונות לכל הסוגיות המדיניות והבטחוניות.
  אבו מאזן אישר כי התנהלו וכי עדיין מתנהלים מגעים עם ישראל ועם נציגיו של ראש הממשלה אריאל שרון. לדבריו, שני הצדדים אינם בוחרים עם מי לשאת ולתת והפלסטינים מוכנים להיכנס למו"מ רשמי, בתנאי שיוכרז על הפסקת ההתנחלויות ושהמו"מ יתנהל במטרה להגיע להסדר קבע. בכך שב והדגיש את עמדתה של הרשות הפלסטינית, המתנגדת לרעיון הסכם ביניים לטווח ארוך, שהציע ראש הממשלה שרון.
  אבו מאזן הביע אכזבה מהתפקיד שממלאה ארה"ב בתהליך המדיני, וקרא לרוסיה ולארגונים בינלאומיים למלא תפקיד פעיל יותר אך הוסיף כי על הפלסטינים, "לגרור את האמריקנים למלא תפקיד הוגן וחשוב יותר".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארכיון ידיעות אחרונות
  אבו מאזן. מחכים לתשובות
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים