שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  עיתון ערבי: בסיוני מועמד לתפקיד שר
  שגריר מצרים בישראל, מוחמד בסיוני, שהוחזר לארצו בעקבות פרוץ האינתיפאדה, מועמד לדברי היומון "א-שרק אל-אווסט" לתפקיד שר המדינה לענייני חוץ

  העיתון הערבי א-שארק אל-אווסט היוצא לאור בלונדון כותב היום (ב') כי שגריר מצרים בישראל, מוחמד בסיוני, שהוחזר לקהיר על ידי ממשלתו מזה מספר חודשים כמחאה מצרית על האלימות הישראלית בשטחים, מועמד להתמנות לתפקיד שר מדינה לענייני חוץ.
  בסיוני אמור לסיים החודש את כהונתו כשגריר ואין כל סימן שבמצרים מתכוונים להאריך את כהונתו או להודיע על מינויו של אדם אחר לתפקיד. במצרים נפוצו שמועות על כך שבמשרד החוץ מתקיימים דיונים באשר להורדת דרג הנציגות בישראל, אך אין לכך כל אישור מצרי רשמי.
  א-שארק אל-אווסט מדווח כי בסיוני הוא אחד המועמדים לקבלת תפקיד שר המדינה לענייני חוץ. וזאת, כאחד המחליפים של שר החוץ הנוכחי של מצרים, עמרו מוסא, האמור לסיים החודש את תפקידו כדי להתמנות בחודש הבא לתפקיד מזכ"ל הליגה הערבית.
  ההערכה במצרים היא שאת מקומו של מוסא ימלאו שני אנשים - שר מדינה לענייני חוץ ושר חוץ, וזאת בגלל ריבוי התפקידים שממלאת מצרים הן ברמה הערבית, האפריקנית והבינלאומית. בין המועמדים להתמנות לתפקיד שר החוץ נמצאים מפקד המודיעין המצרי והרמטכ"ל.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים