שתף קטע נבחר

מרצ: נעתור לבג"צ בפרשת עומרי שרון

ח"כ שריד מזהיר כי תנועתו לא תקבל את סדרת המפגשים בין בנו של ראש הממשלה ליו"ר הרשות, שזכו לביקורת חריפה מפי היועץ המשפטי לממשלה. שרון והיועץ רובינשטיין נועדו הבוקר ביחידות

יו"ר מרצ, חבר הכנסת יוסי שריד, אומר כי תנועתו תעתור לבג"צ נגד ראש הממשלה אריאל שרון, בעקבות שליחת בנו עומרי לפגישות עם יו"ר הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת.
העתירה תוגש בעקבות חוות דעתו השלילית של היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, שהועברה אמש ללשכתו של ראש הממשלה בעקבות הביקורת המילולית החריפה שמתח היועץ על שרון.
"מדובר כאן בעצם מעמדו של היועץ המשפטי. באם ראש הממשלה אינו נענה להנחיותיו - אף שר לא ייענה בעתיד", אמר שריד מעל בימת המליאה. גם התנועה לאיכות השלטון מאיימת לעתור לבג"צ בנושא, אולם היא תעשה זאת רק במידה ויישלח עומרי שרון לשיחות נוספת עם ערפאת.
הבוקר נועדו בארבע עיניים ראש הממשלה אריאל שרון והיועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין. הפגישה נערכה בעקבות הביקורת החריפה שמתח רובינשטיין על שרון.
שר המשפטים מאיר שטרית הגן היום מנגד על ראש הממשלה שרון ואמר: "לא תקין שעומרי שרון ינהל מו"מ ואני תומך ביועץ המשפטי לממשלה. מצד שני, מותר לראש הממשלה להעביר מסר באמצעות בנו, שעליו הוא סומך - והיו דברים מעולם".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודו פריד
שריד. אף שר לא ייענה
צילום: דודו פריד
מומלצים