שתף קטע נבחר

רבין פילוסוף לשריד: מפריע לך שאני אשה?

שריד התרעם במליאת הכנסת על שסגנית שר הביטחון רבין פילוסוף נבחרה להשיב מטעם הממשלה על השגות האופוזיציה בנושאי הרחבת הבנייה בשטחים ופעולות צה"ל בחברון. "אני מצפה שיענה אדם השותף לגיבוש המדיניות", אמר. רבין פילוסוף בתגובה: "האם זה בגלל המין שלי?" היא הטיחה בו כי "לא מספיק לשים אשה בעשיריה הראשונה של המפלגה"

חילופי דברים קשים התנהלו היום (ב') במליאת הכנסת בין יו"ר האופוזיציה, יוסי שריד, לבין סגנית שר הביטחון, דליה רבין פילוסוף, לאחר ששריד התרעם על כך שהיא נבחרה להשיב מטעם הממשלה על השגותיו.
שריד, שנאם במליאה בעניין הרחבת הבנייה בשטחים ופעולות צה"ל בחברון, טען כי לא רבין פילוסוף היא שאמורה להיות המשיבה מטעם הממשלה. "מתרחשים דברים כבדים ומרחיקי לכת בחשיבותם ואני מצפה שיענה עליהם אדם השותף לגיבוש המדיניות וקבלת ההחלטות", אמר שריד.
בתגובה אמרה לו רבין פילוסוף כי "צר לי על הערכתך את יכולתי וכישורי להשיב בנושא". היא רמזה שעובדת היותה אשה היא זו שמפריעה לשריד. "האם זה בגלל המין?" היא שאלה אותו והטיחה בו כי "לא מספיק לשים אשה בעשיריה הראשונה של המפלגה". היא הבהירה גם כי "במשך שנה וחצי של כהונת הממשלה הקודמת, המשיב בנושאים אלה היה תמיד סגן שר הביטחון".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עוזי קרן
רבין פילוסוף. גם בממשלה הקודמת המשיב היה סגן השר
עוזי קרן
צילום: דודו פריד
שריד. שיענה אדם השותף לגיבוש המדיניות
צילום: דודו פריד
מומלצים