שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תנו לאשתי הצולעת לדגמן

  האזרח י' מפגיז את גוטקס בבקשה: אשתו האהובה רוצה לדגמן. החברה משיבה: אין בעיה

  י' פונה גוטקס עונה 

  י' פונה
  12 במרס 2000

  לכבוד גוטקס, יצרני בגדי ים

  אנשי גוטקס יקרים,

  הנני יואל קרני, בעלה של מרים קרני, כותב לכם ללא ידיעתה. מדובר באישתי השניה שאין יקרה ממנה ולמען האמת, עם כל אהבתי לאישתי הראשונה (אשר נפטרה לפני כמה שנים), אישתי החדשה מרים עולה עליה בכל עניין ודבר.

  בקרוב נחגוג, מרים ואני, שנתיים לנישואינו, ומזה ימים רבים איני חושב על דבר זולת כיצד אפתיע אותה ביום חגנו ואגמול לה על שנתיים של עונג צרוף. הבוקר עלה בי רעיון שכדי להגשימו אני נזקק לעזרתכם.

  מרים תמיד רצתה להיות דוגמנית מסלול, אלא שהעובדה שהשקיעה עצמה בעבודתה במשרד התחבורה במשך שלושים שנה, פלוס העובדה שגידלה במסירות שלושה ילדים בנוסף לכך שאין לה מבנה גוף המתאים לדוגמנית, מנעו ממנה לעסוק במקצוע זה. עד היום, בכל פעם בו מופיעה איזו דוגמנית בטלויזיה, אני מבחין כיצד מתכווצת מרים בכאב בכורסתה וחושבת לעצמה שגם היא יכולה היתה להיות שם.

  לכן חשבתי לעצמי, שאילו יכולתם להזמין אותה להשתתף כדוגמנית אורחת באחת מתצוגות האופנה שלכם, לא היתה שמחה ממנה. לדעתי אין תצוגת אופנה של בגדי הים שלכם שהיא מחמיצה, ולכן לא תהיה בעיה לזמן אותה למקום, שכן היא כבר תהיה נוכחת. כל מה שנותר לכם הוא להפתיע אותה לפני התצוגה, לקרוא לה, להלביש אותה בבגד ים (בארבעים השנים האחרונות היא לא לבשה בגד ים שאינו מתוצרת גוטקס), להסביר לה כיצד צועדים על המסלול, ויש לכם דוגמנית שתדע להעריך את המחווה כל חייה ואתם מבחינתכם תרוויחו דוגמנית אמיתית.

  אנשי גוטקס: למרים למעלה מ-12 אלבומי תמונות המתעדים תצוגות אופנה שונות (רובם של גוטקס, משם עלה לי הרעיון לכתוב אליכם) ואני בטוח שאילו ראיתם באיזו חרדת קודש היא שומרת על אלבומי התצוגות שלכם, לא הייתם מהססים ונענים לבקשתי מיד. אנא כתבו לי בהקדם מה החלטתם ואם נחוצים לכם פרטים שונים כגון גובהה של מרים (1.57) או צבע שיער (חום מאפיר) או כל פרט מידע אחר, ספרו לי ואשמח לספקו.

  למען הדיסקרטיות אודה לכם אילו עניתם לי במעטפה שאינה נושאת סימני זיהוי של גוטקס, שכן מרים היא זו המוציאה את הדואר מן התיבה ומעטפה שלכם עלולה לעורר את חשדה.

  מודה לכם על כל החלטה שתחליטו.

  יואל קרני

  קהילת ציון 23, הרצליה 46382

  נ.ב. למרים צליעה קלה ביותר ברגל שמאל, אשר כמעט אינה מורגשת, ואם תקבלו אותה לתצוגה אני בטוח שהיא תסכים לנסות ולהשתדל להצניע את צליעתה עוד יותר מאשר כרגיל.

  חזור למעלה
  גוטקס עונה
  גוטקס

  28.3.00

  מר קרני היקר

  שמחנו מאוד לקבל את מכתבך ולהיווכח שעדיין לא נגמרה הרומנטיקה בעולם.

  אנו נשמח לשתף פעולה אתך על מנת לשמח את רעייתך. לצורך כך אנא צור עימי קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

  טלפון ישיר

  פקס ישיר

  טלפון שלי בבית

  פלאפון

  בברכה, עליזה ארואטי

  חזור למעלה
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מכתב התשובה המקורי שנשלח מגוטקס לאזרח י`
  לאתר ההטבות
  מומלצים