שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צפרירים חולון - בית"ר ירושלים 1:0
  סוללת הכוכבים של בית"ר הצליחה רק בקושי לחלץ ניצחון מצפרירים חולון. שער של אלון מזרחי בדקה ה-46 שמר על שקט זמני בבירה

  7,000 צופים טרחו ובאו לאיצטדיון רמת גן כדי לחזות במשחק מאכזב בין צפרירים חולון לבית"ר ירושלים. צפרירים פתחה את המשחק עם תשעה שחקני הרכב, שלא שיחקו בתום העונה שעברה, בבית"ר נעדר מההרכב יוסי אבקסיס, שעדיין סוחב פציעה.
  פתיחת המשחק בישרה את העתיד להתרחש. שתי הקבוצות לא היטיבו לשחק ופרט להזדמנויות בודדות של רוסו ומזרחי, לא ניכר פער משמעותי בין הקבוצות. אוהדי בית"ר הסתפקו ב-45 דקות חסד ולמחצית ירד אלי גוטמן, כשהוא שומע את האוהדים קוראים: "גוטמן תתפטר". הלחץ של האוהדים כנראה השפיע על השחקנים ובחלוף 40 שניות במחצית השנייה, שוב היה זה אלון מזרחי שכבש, הפעם לאחר בישול של תאמש שאנדור. גם יוסי אבוקסיס, שנכנס למשחק עם פתיחת המחצית, תרם להתלהבות של שחקני בית"ר, שהמשיכו לתקוף, אך דווקא צפרירים היתה קרובה לשער שיוויון בדקה ה-64 כאשר רונן פיינגנבוים בעט ממצב נוח לידיו של איציק קורנפיין.
  בדקה ה-80 רוסו נתן ביטוי ללחץ שבו נתונים שחקני בית"ר. גוטמן החליט להחליפו ובתגובה הוא ירד לחדר ההלבשה, כשהוא מוחא כפיים במחאה לעבר הספסל. בתוספת הזמן כבש יניב אברג'יל שער, שנפסל בטענת נבדל על ידי השופט יוסף בנישתי, למרות שהקוון לא הרים דגל.

  מזרחי: אני מציג יכולת טובה ומקווה לקבל זימון לנבחרת

  אלון מזרחי, שכבש שער שלישי בשני מחזורים, נשאל בתום המשחק אם מקומו בנבחרת, אך העדיף להתחמק ולענות בזהירות: "אני מציג יכולת טובה ואני מקווה לקבל זימון לנבחרת. חשוב לי גם לא לאכזב את גד זאבי". בנוגע למשחקה החלש של בית"ר הוסיף מזרחי: "השחקנים היו עצבניים, חולון שמרה אישית והקשתה לפתח משחק".

  לפנייה לכתב/ת
  דודו פריד
  מזרחי. פתיחת עונה מצויינת
  דודו פריד
  יוסי רוט
  גוטמן. האוהדים חסרי סבלנות
  יוסי רוט
  מומלצים