שתף קטע נבחר

הוארך מעצרו של "אנס האינטרנט"

המשטרה טוענת שדני נעים, בן 46 מנהריה, שוחח בצ'ט עם נערה בת 13, פיתה אותה להיפגש עמו ואנס אותה. נעים טען בבית המשפט שהנערה נראתה לו כבת 17.5, וכי קיימה עמו יחסים חלקיים בהסכמה ואף דרשה ממנו כסף

בית משפט השלום בעכו האריך היום (ב') בשלושה ימים את מעצרו של דני נעים, תושב נהריה בן 46, החשוד כי אנס נערה בת 13, שהכיר דרך רשת האינטרנט. נעים טען בבית המשפט שהילדה נראתה לו כבת 17.5, וכי היחסים עמה היו חלקיים ובהסכמה. השופט הורה להאריך את מעצרו תוך התחשבות בהיותו חולה לב.
לטענת המשטרה, נעים הכיר את הקטינה דרך האינטרנט. השניים ניהלו, על פי החשד, מספר רב של שיחות (צ'טים) באמצעות הרשת. נעים, חשמלאי במקצועו, נשוי ואב לילדים, הציג עצמו כרווק צעיר. בעקבות השיחות נפגשו השניים פעמים אחדות. במפגש האחרון, על-פי החשד, אנס נעים את הנערה באחד מבתי המלון בעיר.
נעים, שאין לו עבר פלילי, טוען אמנם שמדובר ביחסים בהסכמה, אבל על פי החוק, גם אם הקטינה הסכימה לקיום יחסי המין, מדובר בעבירה פלילית.
הנערה, המתגוררת באחד מקיבוצי הגליל המערבי, החליטה לפנות למחלקת הרווחה בקיבוצה ובאמצעות המחלקה הוגשה תלונה למשטרת נהריה. חוקרת הנוער של משטרת נהריה ששוחחה עם הנערה מצאה כי גרסתה מוצקה ואמינה. בעקבות כך זומן לחקירה החשוד, במהלכה שיתף פעולה עם חוקריו. לפי גרסתו, "הכל נעשה בהסכמה" ואף לא היה מגע מיני מלא ביניהם. בסיום החקירה הוא נעצר.
בדיון שנערך היום בבית משפט השלום בעכו טען עורך דינו, זיו גלעד, כי הנערה הציגה את עצמה בצ'טים כבת 17.5 והיא זו שיזמה את המפגשים בין השניים שבמהלכם התגפפו. לטענתו, היא אף דרשה כסף מהחשוד עבור מפגשים אלה.
לטענת החשוד, במפגש האחרון שנערך ביניהם באחד מבתי המלון בעיר הם היו "קרובים למגע מיני מלא", אולם ברגע האחרון התחרטה הנערה והוא החליט לוותר על כך. הוא הוסיף כי ביקש מחבר שלו שיסיע אותה חזרה לקיבוצה וישלם לה 200 שקל אותם יחזיר לו לאחר מכן.
לטענתו, לאחר זמן מה איימה עליו הנערה שתתלונן שאנס אותה מכיוון שרימה אותה ולא סיפר לה שהוא נשוי וכן לא גילה לה את גילו האמיתי.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים