שתף קטע נבחר

אוהדי מכבי: שרף צריך ללכת

מאז ההודעה על השעיית אבי נמני זרמו ל-ynet, עשרות תגובות נזעמות (חלקן פורסמו) של אוהדי מכבי ת"א, כולן מופנות כנגד המאמן שלמה שרף. לאוהדים ברור מי צריך לשלם את המחיר על התקרית

ההודעה על השעייתו של אבי נמני התקבלה בתדהמה ובכעס בקרב אוהדי הקבוצה. ל-ynet הגיעו בשעות שלאחר פרסום הידיעה עשרות רבות של תגובות אוהדים, רובן ככולן קוראות לסילוקו המיידי של מאמן הקבוצה שלמה שרף ומבעיות אמון גורף בנמני. להל"ן מספר תגובות שהגיעו ל-ynet (את התגובות עצמן ניתן לקרוא בסוף הידיעה על השעייתו של נמני):
1. אורן, אוהד מכבי כותב: "לפעמים חשובה יותר ההתנהגות מצורת האימון. שרף מתנהג במשך שנים באופן מחוסר רסן. אדם כמותו צריך להעיף מהספורט המקצועני, או פשוט ללמד לרסן את פיו הגדול!".
2. אוהד המכנה עצמו, 'אחד שידע מה יהיה', כותב ל-ynet: "לא ייאמן איך אדם אחד מרשה לעצמו להרוס בהבל פה עמל של שנים. שלמה, עשה לנו טובה וחפש לך עבודה אחרת. אל תהרוס לנו את הקבוצה. או בקיצור, לך מפה!"
3. האוהד עמי טוען שאם נמני לא טוב, אז צריך להוריד אותו לספסל, אבל בשקט: "שרף! אתה מדבר באופן ברברי ולא לעניין. די. נמאס. אם נמני לא טוב, אז תחליף אותו אבל בשקט. למה לדבר כמו בשוק. להשכלתך הכללית: נמני הוא הלב של מכבי".
4. יוני הצהוב שואל: "מה קורה לשרף ולנמני? הם השתגעו? הם רוצים לקבור אותנו? אדון נמני היקר והאהוב. אנא ממך - למרות שאתה השחקן הישראלי הטוב ביותר כרגע, אני בהחלט חושב שאתה לא אלוהים. אם מעבירים עליך ביקורת אתה צריך לקבל אותה. במיוחד אם זה בא מהמאמן שלך.
אדון שרף. למרות שאתה מאמן מצויין, אתה לפעמים באמת מתנהג כמו ברברי. אם יש לך משהו להגיד תגיד את זה יפה. בלי צעקות ובלי תקשורת! לכל שחקן יש משחקים פחות טובים.
לאדון לוני הרציקוביץ'. איך אתה מרשה שדבר כזה יקרה? תתפוס סמכות! תעשה איזה סולחה ומהר! תהיה קצת יענק'לה שחר!
והתגובות ממשיכות לזרום ולזרום...לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יוסי זליגר
שרף. לאוהדים ברור מי אשם
צילום: יוסי זליגר
נמני. גיבוי מהאוהדים
מומלצים