שתף קטע נבחר

תגובות לפרשת שרף: "זה לא הוסיף כבוד לאף צד"

איציק זוהר ייפגש עם מכבי ביום שישי, אבל הוא לא מאושר ממצבם העגום של יריביו. יוסי מזרחי: "טיפש זורק אבן לים, אלף חכמים לא יצליחו להוציא אותה". פרשת שרף, התגובות

שחקני ומאמני ליגת העל עקבו היום בתדהמה אחר השתלשלות האירועים בפרשת שלמה שרף. שלא לציטוט, היו רבים שאמרו כי הפיצוץ עם שרף היה רק צפוי, למרות שאף אחד לא ציפה שהוא יגיע כל כך מהר. מה שכן, כל המאמנים והשחקנים הסכימו שהפרשה לא הוסיפה כבוד לליגת העל ולכדורגל הישראלי.
איציק זוהר: "מכבי תל אביב זה מקום שגדלתי בו, והמועדון חשוב לי. אני בטוח שבמכבי עושים את מה שטוב למועדון. אני לא נמצא כרגע במכבי ת"א ואני לא יכול להוסיף יותר מדי על הסיפור הזה, אבל מה שבטוח שזה לא מתאים לאף אחד ולא מוסיף כבוד לשום צד. נכון להיום, ביום שבת אני משחק נגדם ואני רוצה לחשוב רק על המשחק ולא על שום דבר אחר".
גיורא שפיגל, אחד מהשמות שהועלו כמועמדים להחליף את שרף, אמר היום ל-ynet כי יהיה לו קשה מאוד להשתחרר מההסכם עם הטלוויזיה: "אני לא יודע על העניין שום דבר, ואני מצטער על כל פיטורי מאמן. לא פנו אלי, לא דיברו איתי, ויש לי הסכם עם הטלוויזיה, כך שבכל מקרה זה קצת בעייתי".
אלי כהן, מאמן הפועל פתח תקווה, שגם שמו הוזכר כמועמד לתל אביב בעיסקת חליפין, אומר: "אני לא רוצה להתייחס לעניין. אני בטח לא מתעסק במה שלא קורה אצלי".
יו"ר הפועל פתח תקווה, דני לוי: "אני הייתי בטוח שנימני הולך הביתה. אני בהלם. מההתחלה ידעתי שהחיבור הזה לא יילך. אני מחזיק משלמה כאחד מגדולי המאמנים בארץ, ואני הייתי ממנה אותו לעוד עשר שנים לנבחרת. נכון שכעסתי עליו, אל אי אפשר לכעוס עליו יותר מחמש דקות. לטובת הכדורגל הישראלי, צריך למחוק את האירוע הזה".
יוסי מזרחי, מאמן מכבי פתח תקווה: "ההתייחסות היחידה שלי היא שכשטיפש זורק אבן לים, אלף חכמים לא יוציאו אותה. מעבר לזה תבינו מה שאתם רוצים".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רונן לידור
"המועדון חשוב". איציק זוהר
רונן לידור
ארכיון ידיעות אחרונות
"אני בהלם". דני לוי
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים