שתף קטע נבחר

מחר הכרעת בג"צ בעניין ראשל"צ

בית המשפט צפוי לדחות את העתירה שהוגשה ולאפשר בכך את ההסכם שהושג בין ראש העיר, העמותה הנוכחית ושני חברי המועצה

לאחר שבועות של אי סדר בעירוני ראשל"צ, צפויה הקבוצה למעט שקט ניהולי כאשר מחר (ה') בבוקר צפויה להימשך מבג"צ העתירה שהגישו חברי המועצה העירונית דוב צור וחמי דורון ולאפשר בכך את מימוש ההסכם שהושג בינם לבין ראש העיר מאיר ניצן והעמותה הנוכחית של הקבוצה.
ע"פי ההסכם תנהל את הקבוצה עמותה מורחבת (17 חברים במקום 9), שתכלול את נציגי העירייה, ומטרותיה יהיו כיסוי חובות העבר (6 מליון ש"ח), השארת הקבוצה בליגת העל והפרטה לגוף עסקי עד סוף העונה.
היו"ר ליאור שחר צפוי לשמש כיו"ר בשכר עד סיום העונה, או עד שהקבוצה תופרט. בכל מקרה, אם שחר יסכים להשאר כיו"ר הוא יהיה נטול סמכויות ניהוליות, ויהיה כפוף לפיקוח צמוד מצד נציג חיצוני. עם זאת, לשחר יוענקו סמכויות מקצועיות וגם יוצע לו נתח של 15% מכלל ההכנסות, אם יצליח להשיג הכנסות גדולות יותר ממכירת כרטיסי מינוי ושלטי פרסום בהשוואה לעונה שעברה.
בכל אופן, נציגי העירייה התנגדו לדרישתו של שחר להעמיד את התקציב העונה על 13.5 מיליון ש"ח, וביקשו להקטין את הסכום ל 11.5 מליון ש"ח. במהלך הפגישות השבוע סוכם כי העירייה תעביר לקבוצה ערבות להלוואה בסך של שלושה מליון ש"ח, סכום שאמור יהיה לכסות חלק גדול מהגרעון הישן של הקבוצה, בלי לפגוע בתקציב העירוני לקבוצה (כ-4 מליון ש"ח).


מוסרי דרש משחר לעזוב את האיצטדיון


ביום ג' השבוע החליט ליאור שחר להגיע לשיחת עידוד עם שחקני הקבוצה באימון הערב שהתקיים באיצטדיון. שחר גם התכוון לקיים שיחה מקצועית עם המאמן רמי לוי ולהיפגש עם אייל רז, סוכנו של הבלם הניגרי פטריק אובייה. הגזבר ז'ק מוסרי, האיש החזק בקבוצה שניהל בשבועות האחרונים במהלך הסערה, ביקש משחר לעזוב את המקום. מוסרי טען כי שחר מבלבל את השחקנים, כל עוד לא נחתם החוזה החדש באופן סופי. שחר סירב לעזוב ומוסרי העביר לו בטלפון את ראש העירייה מאיר ניצן, ששוחח עם שחר והחליט לבסוף כי הוא יכול להשאר באיצטדיון. שחר לעיתון במקום: "אני בא לתת תמיכה לשחקנים במקום לשתות קפה בבית, ומוסרי מספר לראש העירייה שאני מפריע. הסברתי לו שאני לא עוזב את המקום וגם ניצן הסכים לזה. ראיתי הרבה דברים מכוערים בכדורגל אבל זה הכי מכוער". מוסרי סירב להגיב.
הבלם בני קוז'שווילי צפוי לעזוב את הקבוצה ולהצטרף לביתר ב"ש מהליגה הלאומית.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים