שתף קטע נבחר

הפצועים באסון: הכלה מתקשה להתאושש

יותר ממאה פצועים מהאסון בחתונה בירושלים עדיין מאושפזים בבתי החולים. הכלה קרן מתקשה להתאושש ומתקשרת רק עם בני משפחתה, הנמצאים כל העת לידה

בבתי החולים בירושלים עדיין מאושפזים 115 פצועים מאסון אולמי ורסאי.
בבית החולים "שערי צדק" מאושפזים 33 פצועים מהאסון, 3 מתוכם ילדים. מצבם של שני פצועים מוסיף להיות מוגדר בינוני עד קשה, אולם לא נשקפת סכנה לחייהם. אימו של החתן אסי, עליזה סרור, מאושפזת במצב קל עד בינוני במחלקה האורתופדית בבית החולים. רגלה נשברה בהתרסקות תקרת האולם ויש לה שבר בחוליה בגב. מבית החולים נמסר כי מצבה יציב וכעת הוא אף מוגדר קל עד בינוני.
בבית החולים "הדסה עין כרם" מאושפזים 56 פצועים וב"הדסה הר הצופים" נותרו 17 פצועים. מצב של כעשרה פצועים מוגדר קשה. כל היתר סובלים מחבלות ושברים ומצבם קל עד בינוני.
הכלה, קרן יוסף-דרור, הועברה אתמול לניתוח בבית החולים הדסה עין כרם. קרן, המתאוששת מהניתוח במחלקה האורתופדית, מתקשרת עם הצוות הרפואי ובני המשפחה הקרובים בלבד. בסוף השבוע היא סירבה לפגוש אפילו בראש העיר אהוד אולמרט, שביקש לאחל לה החלמה מהירה, בשל מצבה הנפשי הקשה.
בבית החולים "ביקור חולים" אושפזו למשך חג השבועות 19 פצועים. הצוות הרפואי מגדיר כעת את מצבם כקל. מספר נפגעים צפויים להשתחרר לאחר החג לביתם.
בבית החולים "הלל יפה" בחדרה עדיין מאושפזים 11 פצועים שנפגעו בפיגוע שארע ביום שישי בעיר, בהתפוצצות מכונית תופת. מצבו של אחד בינוני ומצב כל היתר קל. מהפיגוע שארע בקניון השרון בנתניה לפני כעשרה ימים, עדיין מאושפזים בבית החולים בחדרה 4 פצועים. מצבו של אחד הפצועים מוסיף להיות קשה והוא סובל מחבלות בכל חלקי גופו. מצבם של שלושת הנפגעים הנוספים מוגדר בינוני.

שר הבריאות: לאפשר לחגוג בגן סאקר

בעקבות אסון "אולמי ורסאי" פנה שר הבריאות, ניסים דהאן, לראש עיריית ירושלים אהוד אולמרט, בבקשה לאפשר למשפחות שהזמינו אירוע במקום לחגוג בגן סאקר. ראש העיר השיב לבקשה בחיוב. משפחות שהתכוננו לחגוג באולמי ורסאי שהתמוטט, יוכלו לקיים את הארוע במועדו בגן סאקר, או במרכז הקונגרסים בעיר.
ממשרד הבריאות נמסר כי יש בכוונתם לסייע למשפחות שהתכוננו לחגוג בקרוב וכי הם מבקשים מחברות קייטרינג המספקות מזון לארועים ליצור קשר עם לשכת השר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ערוץ 2
קרן דרור. מתקשה להתאושש
צילום ערוץ 2
צילום ערוץ 2
אסי דרור. מצב האם יציב
צילום ערוץ 2
מומלצים