שתף קטע נבחר

זוהר: "אני לא מחכה לטלפון מנילסן"

כוכב מכבי נתניה מרגיש נינוח במרומי הטבלה, אך יודע שעיר היהלומים לא תחגוג אליפות. הוא ישמח לחזור לנבחרת, אך הוא לא יושב ליד הטלפון, וכן, הוא מאוד נעלב מהקללות של אוהדי מכבי תל אביב

קשר מכבי נתניה, איציק זוהר, מצוי מפתיחת העונה בכושר מצוין. זוהר, יחד עם נתניה, רואה את הליגה מהמקום הראשון, ובאמתחתו כבר שלושה שערים. במשחק נגד מכבי תל אביב הוא הצטיין ובישל את שער הניצחון לדרקו ראיק סודר. בראיון ל-ynet נשמע כוכב מכבי נתניה מרוצה, אך בהחלט לא שאנן.

איציק, ברכות על הניצחון. נראה שאתה מצוי בכושר אישי מצוין, מה ציפיותך מהקבוצה ומעצמך במשך השנה?

"אנו עומדים עד עתה בציפיות שלנו, המטרה היא להשיג כמה שיותר נקודות. המקום הראשון הוא בונוס, הרי אליפות לא ניקח. באופן אישי, היעד שלי הוא להמשיך להיות טוב ומבחינת הקבוצה להמשיך ולהתקדם".

האם אתה סבור שלפרשת הקלפים במחנה האימונים, היה אפקט חיובי בסופו של דבר?

"אין ספק שבגלל שפתחנו את העונה בצורה כה טובה, נוצר אפקט חיובי, אך באותה מידה, התחלה חלשה הייתה מתפרשת בצורה שונה ואז כולם היו אומרים שפרשת הקלפים הותירה רושם שלילי".

אתה לא מרגיש פיספוס מכך שאינך משחק בקבוצה גדולה? עושה רושם שמכבי תל אביב היו זקוקים היום לשירותיך.

"אני נמצא איפה שטוב לי, אני בקבוצה שכיף לי להיות בה. יש לי מחויבות למכבי נתניה, וזו גם הסיבה שאני מגלה יכולת גבוהה".

מה בנוגע לזימון אפשרי לנבחרת?

"אני מקווה לקבל זימון לנבחרת, אך אני לא מחכה לטלפון מנילסן. אני חושב שאני ראוי לצ'אנס. אין ספק שאם אקבל זימון אהיה מאושר וגאה מאד".

בלי שאלה על מכבי תל אביב אי אפשר. מה דעתך על מה שקורה שם היום? בהקשר למאורעות שחווה הקבוצה, צוטטת כמי שאומר שגם עם אבי נמני, מכבי תל אביב לא זכו בתארים בחמש השנים האחרונות.

"כל מה שאמרתי היו עובדות. מכבי תל אביב אכן לא זכתה בתואר בחמש השנים האחרונות".

ואבי נמני הוא הבעיה של מכבי תל אביב?

"אבי שחקן נהדר, אין לי טענות כלפיו. כל מה שאמרתי היה במצב של עידנא דריתחא, לאחר שהקהל של מכבי תל אביב קילל אותי. מאד נפגעתי מכך, עכשיו אני כבר הרבה יותר רגוע".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רונן לידור
פגוע מהקהל של מכבי ת"א. זוהר
רונן לידור
ארכיון ידיעות אחרונות
"אין לי טענות כלפיו". נמני
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים