שתף קטע נבחר

מפלגת העבודה תרה אחר זהות רעיונית

לקראת פתיחת הוועידה הרעיונית של מפלגת העבודה מחר, מדגישים השרים את החשיבות בהמשך השותפות עם הליכוד. מתכוננים שם למאבק בין מחנהו של פואד, התומך באחדות למחנה בורג, השולל אותה

בישיבת לשכת מפלגת העבודה הערב (יום ה') שבו והדגישו השרים פרס, בן אליעזר, וילנאי וסנה את החשיבות בהמשך שותפותה של מפלגת העבודה בממשלת האחדות.
מחר תיערך הוועידה הרעיונית הראשונה של מפלגת העבודה מאז הפסדה בבחירות לראשות הממשלה ובמפלגה נערכים לעימות קשה בין מחנה השר בן אליעזר, התומך בממשלת האחדות, לבין מחנה בורג, המתנגד לאחדות.
בליכוד, לעומת זאת, שוב לא התקיימה ישיבת פורום שרינו והשרים הביעו את מורת רוחם מכך. פורום שרינו של הליכוד לא התכנס מזה שבועות ארוכים והשרים מעריכים, שהסיבה לכך היא שראש הממשלה חושש מהתקפות מבית, דוגמת אלו שהיו מנת חלקו בישיבת סיעת הליכוד האחרונה לפני מספר ימים.
שר החוץ, שמעון פרס, אמר הערב כי בקרב הפלסטינים אין ארגונים פוליטיים, יש ארגונים חמושים. בתגובה לנאומו של שר החוץ, אמר שר הביטחון: "יש רגעים שבהם אני אומר 'אל אלוהים, רק תדביק אותי באופטימיות של שמעון', באמת הייתי רוצה להידבק בה, אבל שמעון, כשאתה הולך שעה שעה ואחראי על מציאות ביטחונית אינך יכול להסתיר את האמת מעצמך".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ערן יופי כהן
בן אליעזר. מייחל לאופטימיות של פרס
צילום ערן יופי כהן
מומלצים