שתף קטע נבחר

שרון ביקר את משפחת התינוק שנרצח

משתתפים בפגישה סיפרו כי שרון אמר להוריו של יהודה חיים שוהם ז"ל: "אתם הגיבורים של התקופה, אלו שמובילים תמיד משלמים קורבן"

ראש הממשלה אריאל שרון אמר היום (א'), כי כבר בעבר הובילו מעטים את העם, וכך גם היום, בעת שהמתנחלים הם הציבור המוביל, והראוי לחיקוי. שרון אמר את הדברים בשילה, במהלך ביקור תנחומים אצל משפחת שוהם, שבנם הפעוט יהודה חיים ז"ל נהרג מפגיעת אבן. הוא הוסיף כי "אתם הגיבורים של התקופה, אלו שמובילים תמיד משלמים קורבן".
דובר מועצת יש"ע, יהושוע מור יוסף, שהיה נוכח בפגישה, סיפר ל-ynet כי האווירה היתה נינוחה ומאוד שונה מהאווירה שהיתה אצל משפחתו של גלעד זר, שם הותקף שרון בעת ביקרו. "הסגנון היה חיובי ועודדו אותו לפעול נגד הרשות", אמר מור יוסף.
לדברי משתתפים בישיבה, אמר שרון כי הוא אינו רואה שום אפשרות שיישובים כמו שילה לא יישארו בידי ישראל. המתנחלים אמרו לשרון: "אתה היית הגיבור של מלחמת יום כיפור, היום יש לך את המנדט והלגיטימציה לפעול. חסרה הסברה בארץ ובעולם והקול של ישראל אינו מושמע מספיק". הם גם פנו לראש הממשלה ואמרו לו כי צריך לפעול ולעודד טיולים של תלמידים ביש"ע "כדי שיראו את ההתיישבות".
בכניסה ליישוב המתינה לרה"מ משמרת מחאה של ילדים שהניפו כרזות ברוח "צריך לנצח את ערפאת".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום מועצת יש"ע
שרון בבית המשפחה
צילום מועצת יש"ע
מומלצים