שתף קטע נבחר

קשיים בהעברת איסאילוביץ' לבית"ר ירושלים

הקשר היוגוסלבי הודיע להנהלת הקבוצה כי הוא דורש לראות את החוזה בטרם יגיע לישראל. אישטוואן האמר קיבל הודעה כי הוא משוחרר מבית"ר מבלי שיידרשו עבורו דמי השאלה. מכבי והפועל פ"ת כבר הביעו עניין בשירותיו

עסקת העברתו של הקשר היוגוסלבי,דרגאן איסאילוביץ', לבית"ר ירושלים טרם נסגרה. השחקן, שלמרות שלא שיחק מזה פרק זמן רב, העלה אתמול דרישה לקבל חוזה חתום לביתו, לפני שיעזוב את יוגוסלביה. על פי התנאים שסוכמו עם השחקן, מדובר על סכום של 190 אלף דולר עבור שירותיו בבית"ר עד סוף העונה הנוכחית. בשעה זו יושבת הנהלת הקבוצה עם סוכנו רונן קצב, כדי לדון בנושא, ובמטרה לאפשר את הגעתו של איסאילוביץ' עד מחר (רביעי), על מנת להצטרף לקבוצתו החדשה.
אמש ישבה הנהלת הקבוצה עם הקשר אישטוואן האמר, והודיעה לו כי הוא משוחרר מהקבוצה וכי לא ידרשו עבורו דמי השאלה כפיצוי על שחרורו. המאר טס הבוקר להונגריה כדי לשחק עם נבחרתו, ועדיין לא הודיע אם הוא מוכן לתנאי הפרישה הללו. הוא יחזור לישראל ביום ראשון כשחקן חופשי ללא קבוצה ואם יצליח להגיע עם ראשי בית"ר להבנות עם פיצויי עזיבתו, הוא עשוי להצטרף למכבי או הפועל פתח תקוה, שהביעו עניין בשירותיו.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
אישטוואן האמר
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים