שתף קטע נבחר

קמפיין חדש של הימין: הביאו ביצים לשרים

ארגוני ימין פתחו בקמפיין חדש הקורא לאזרחים להגיע לבתי שרים ולהעניק להם ביצים, "כדי שיתחזקו ויפסיקו את מדיניות ההבלגה הרצחנית". בקמפיין יש פרסום מלא של כתובות השרים ומספרי הטלפון בבתיהם

קמפיין חדש של ארגוני ימין תוקף את הממשלה וקורא "לתת לשרון ביצים". במסגרת הקמפיין מפורסמות מודעות באינטרנט ובעיתונים ובהן כתובותיהם של כל שרי הממשלה ומספרי הטלפון בבתיהם. הארגונים קוראים לאזרחים להגיע לבתי השרים "ולהעניק להם ביצים".
"ממשלת ישראל סובלת משיתוק מדמם וחוסר אונים מול הטרור הערפאתי המשתולל", טוענים הארגונים, "יום יום נהרגים ונפצעים אזרחי ישראל בדרכים, ברחובות ובקניונים. הממשלה הורתה לצה"ל לנצור את נשקו. שרון לא נותן ביטחון. אנו קוראים לתת לשרי הממשלה ביצים, כדי שיתחזקו ויפסיקו את מדיניות ההבלגה הרצחנית".
בתשובה לשאלה "מדוע ביצים?", הם מסבירים: כי הגיע הזמן שהממשלה תפסיק לדגור עליהן; כי נשבר לנו מחוסר המעש מול הטרור; כי עדיפה ביצה שפוכה מדם שפוך; כי (כנראה) זה מה שחסר כרגע לשרון ועמיתיו.
לדברי הארגונים, "המבצע אינו מוגבל בזמן, ומכוון ליצור קשר ישיר ובלתי אמצעי בין אלה הדורשים "די להבלגה" לבין שרי הממשלה בבתיהם.
הארגונים שיזמו את המבצע הם: "המטה למען א"י - חיפה והצפון", "שנית גמלא לא תפול", ו"זהות יהודית לליכוד".
השב"כ סירב להגיב על פרסום כתובות השרים. ממערכת הביטחון נמסר כי "אנו לא רואים בעין יפה את הקמפיין". מהעיתון "מקור ראשון", שבו תתפרסם מחר מודעה עם מספרי הטלפון, נמסר בתגובה כי "לא המצאנו את הגלגל ואין שום בעיה עם זה. אף שר לא התלונן עדיין על המודעה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים