שתף קטע נבחר

טל בנין זוכה מהחשד של נטילת סמים אסורים

למרות הזיכוי כדורגלן מכבי תל אביב ונבחרת ישראל נשמע כועס: "אלה שמיהרו להאשים אותי יאכלו עכשיו את הכובע. במקום שיפרגנו על החזרה לישראל, מחפשים אותי"

"היה ברור לי איך יגמר הסיפור הזה ולכן לא הייתי מודאג. אני לא חוגג ואני לא מרגיש שקיבלתי חנינה, כי לא עשיתי כלום", כך הגיב היום קפטן נבחרת ישראל ושחקנה של מכבי תל אביב, טל בנין, לאחר שהתברר כי הוא זוכה מהחשד של נטילת חומרים אסורים בעת ששיחק בליגה האיטלקית בברשיה.
למרות הזיכוי, בנין, הנמצא במחנה אימונים עם הנבחרת, כועס מאוד: "אלה שמיהרו לקשור לי 'תארים' יאכלו עכשיו את הכובע. כמה שזה נשמע מוזר, כעת אני הרבה יותר עצבני, כי במקום שיפרגנו לי על החזרה לישראל, מחפשים אותי בכוח. התחושה שלי היא שזה בגלל הכסף והמעמד שלי. כל כלי התקשורת חשבו שיש להם דג זהב ביד ומיהרו לחגוג בלי בסיס".
כזכור, לפני כעשרה ימים פרסמה התקשורת בישראל ובאיטליה כי בבדיקה שנערכה בחודש אוקטובר השנה, כאשר בנין שיחק בברשה, נמצא שהקשר נטל סמים אסורים. בנין טען כי באותה תקופה הוא טופל אצל רופא שיניים והחומר שנמצא בדמו הוא חומר המקובל בטיפול מהסוג שהוא עבר. הקשר גם ציין כי הוא העביר את האישורים הרפואים לרופא הקבוצה, שלא דיווח להתאחדות האיטלקית. כאמור, טענתו של בנין התקבלה והוא זוכה.

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודו פריד
בנין. זכאי
צילום: דודו פריד
מומלצים