שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בניון: "יש אנשים שעינם צרה"
  כוכב מכבי חיפה כועס על הניסיון להציגו כסחטן: "אני ושחר כבר נסתדר לבד". באימון הקבוצה אתמול צפה בניון מהצד. "אם לא יקצרו את שירותי הצבאי לא אוכל לצאת לחו"ל ואז ארצה להמשיך בקבוצה עד סיום העונה"

  גוברת המתיחות בין יוסי בניון לראשי מכבי חיפה, על רקע דרישת השחקן להעלאה בשכרו והעובדה שהוא עדיין לא שב להתאמן. בהוראת פרקליטו, עו"ד דן חי, הגיע אתמול (א') בניון לשני אימוני הקבוצה, צפה בחלקם מהצד ועזב את המקום. במועדון קיימת תחושה כי בניון מושך את החבל יותר מידי והיו שהציעו להענישו.
  הצדדים ניסו החל מאמש להגיע להסכמה שתסלול את שובו של השחקן לאימונים בצורה מכובדת, ללא צורך בנקיטת צעדים משמעתיים.
  מנכ"ל הקבוצה, חנן שפגט, התבטא באחרונה מספר פעמים שעל בניון לשוב לאימונים ללא דיחוי, ושהוא מופתע שאינו עושה זאת. שפגט הישווה במה הזדמנויות בין בניון לאריק בנאדו, שלמרות שלא סגר את חוזהו משתתף באימונים.
  בניון הגיב: "אני לא מתיחס למה שאומרים. אף אחד לא צריך לדעת מה שביני ליענק'לה שחר (בעלי הקבוצה). אנחנו כבר נסתדר לבד, זה הדבר הכי חשוב. אני יודע שיש אנשים שעינם צרה, אבל אני לא מתיחס".
  בניון חש שלא בנוח מהעובדה שיש במועדון המנסים להציגו כסחטן בפני האוהדים, והדגיש שאינו עובר למועדון אחר בארץ. "אם לא יקצרו את שירותי הצבאי לא אוכל לצאת לחו"ל, ואז הרצון שלי יהיה להמשיך במכבי חיפה עד סיום העונה. אם השירות יקוצר, אני מקווה שהקהל והמועדון יבינו אותי ויאפשרו לי לצאת. אני יודע שהאוהדים אוהבים אותי וגם אני אוהב אותם מאד".
  שחר, שהסכים אתמול לומר רק: "אל תשאל על בניון כי לא תקבל שום תשובה", הבהיר כבר לפני מספר ימים שלבניון יש חוזה במכבי חיפה לעונה הקרובה ושהוא ישחק בקבוצה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דודו פריד
  בניון. מבטיח להסתדר עם הבעלים
  צילום: דודו פריד
  מומלצים