שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אלון דנקנר: "סופית, ירדנו מרכישת הפועל חיפה"

  המשא ומתן למכירת הקבוצה כבר היה על סף סיכום, אך הלילה הודיעו האחים דנקנר כי הם מוותרים סופית על רכישת הפועל חיפה. אלון דנקנר: "אחד אומר משהו, פתאום השני לא רוצה. זה פשוט לא מתאים לנו"

  עסקת מכירת הפועל חיפה לאחים אלון ודני דנקנר, התפוצצה. הערב (ג') החליטו הדנקנרים באופן ספוי שלא לרכוש את הקבוצה, וכל זאת אחרי שבוע של דיונים מרתוניים בנסיון להגיע לסיכום חיובי. הבוקר אמנם החלו יועצים משפטיים משני הצדדים לעבוד על ניסוח טיוטת הסכם, אולם בסופו של דבר החליטו הדנקנרים לוותר על העסקה.

  "סיכמנו דברים ואז הם חזרו בהם מדבריהם"

  הערב, אחרי פיצוץ העיסקה, נשמע אלון דנקנר כעוס במקצת. האשמה, לדבריו, נופלת על הצד שני, שלא הצליח לקבוע לעצמו נוסחה אחידה להסכם. "היינו במשא ומתן מפרך, סיכמנו דברים, וכל פעם הם חזרו בהם מהדברים שסוכמו. אני לי מתכוון לחבר בין כל הגורמים. אחד מהם אומר כן על משהו, פתאום השני לא רוצה. לדוגמא, קודם סיכמנו על הסכם עקרונות קצר ולעניין בן עמוד אחד ופתאום הם הופכים אותו להסכם של שלושה ארבעה עמודים. הם משחקים עם שחקנים, מעלים כל מיני שאילתות טרם זמנם, פשוט לא מתאים", אמר דנקנר. "ולא מדובר רק בקטע הזה. בסוף גם מגלגלים שמועות שדנקנר כאילו לא רוצה את הקבוצה, אלא רק את המתחם. אנשים שמבינים ומכירים אותי יודעים כמה אני רציתי את הפועל חיפה".

  במהלך המשא ומתן העברתם הלוואה של כמיליון דולר לשפירא. מה יהיה עם הכסף?

  "ניתן לומר שההלוואה היא על בסיס חברי ולא על בסיס עסקה".

  זלץ: "חבל מאוד, הם היו אנשים איכותיים"

  יו"ר הסתדרות באזור חיפה, ברוך זלץ, אמר היום ל-YNET: "אני לא שמעתי פרטים מתוך המשא ומתן. אם זה נכון, אני מצטער מאוד כי הם אנשים איכותיים עם הרבה מטען מאחוריהם".
  רובי שפירא: "אני לא יודע שהם ירדו מהעסקה, לא הודיעו לי כלום".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  לא יודע. שפירא
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים