שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "אין לי מה לחפש כאן יותר"
  כך אמרה היום בדמעות אמו של אבי בן הרוש ז"ל, שנהרג יחד עם חנית ארמי בפיגוע ההתאבדות שהיה אמש בתחנת הרכבת בבנימינה. בבתי המשפחות, הנמצאים במרחק קצר זה מזה בזכרון יעקב, שררה היום תחושת אבל ואובדן

  אמש (ג') הובאו למנוחות בבית העלמין בזכרון יעקב חנית ארמי ואבי בן הרוש, שני החיילים שנהרגו שלשום בפיגוע בתחנת הרכבת בבנימינה.
  רק ארבע מאות מטרים מפרידים בין בתי המשפחות, בשכונה הדרומית של זכרון יעקב, ואליהם התקבצו ובאו היום עשרות בני משפחה, קרובים וחברים שביקשו לנחם את ההורים של חנית ואבי - אך ללא הועיל.
  "מחר בבוקר אני עולה על המטוס וחוזרת לצרפת. אני מפחדת שמשהו רע יקרה גם לילדים הנוספים שלי. אין לי מה לחפש כאן יותר", אמרה גילדה, אמו של אבי ז"ל. אביו יהודה, שישב בסמוך הנהן בראשו לאות הסכמה.
  דקות לאחר מכן צעד האב לראשונה לעבר חדרו של הבן ואמר כי מעתה יהיה סגור. "איש לא ייגע לו בדברים והדלת תהיה סגורה על מנעול. מי יודע, אולי הוא עוד ישוב אלינו", אמר האב בדמעות.
  גם בביתה של חנית ארמי שרר אבל כבד: האם כרמלה ביקשה להסתגר בחדרה ונזקקה לטיפול רפואי. האב סמי סירב להאמין שחנית, אחת מארבע בנותיו לא תשוב עוד. "בחרנו את שרון לראש ממשלה ותראו מה קיבלנו. אנחנו לא חיים פה בשקט במדינה הזאת, צריכים לתקוף אותם ואז הכל ייגמר", אמר.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום דובר צה"ל
  אבי בן הרוש, זכרו לברכה
  צילום דובר צה"ל
  צילום דובר צה"ל
  חנית ארמי, זכרה לברכה
  צילום דובר צה"ל
  מומלצים