שתף קטע נבחר

גורם בהתאחדות: "הפועל חיפה הכניסה את עצמה לצרות"

אחרי קבלת הפקס מהחברה ההולנדית, שמאשר כי כרטיסיהם של שחקני הקבוצה משועבדים, תוקף גורם בהתאחדות לכדורגל את הפועל חיפה ואומר כי זו עבירה על חוקת ההתאחדות. עו"ד אביבי: "בימים הקרובים נקבל החלטות"

"קבלנו את כל המסמכים מהחברה ההולנדית רק אתמול בערב (ד') ואנחנו בוחנים את המסמכים. עדיין לא ידוע לנו האם הפועל חיפה יכולה להעביר שחקנים או לא", כך אמר היום ל-ynet משה אביבי, היועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, לאחר שנודע באופן רשמי כי כרטיסי השחקן של הפועל חיפה משועבדים לחברת ספנות מהולנד. אביבי הוסיף ואמר כי יקחו עוד מספר ימים עד שההתאחדות תגבש מסקנות כיצד לפעול בנושא. "קיבלנו פקס שמפרט את השיעבוד של הכרטיסים לחברה הולנדית. כרגע המצב לא ברור. בימים הקרובים אנחנו נקבל החלטות".

כרגע אין העברות

גורם בכיר בהתאחדות, שמעורה היטב בתקנון ובהליכים המשפטיים, היה נחרץ יותר מעו"ד אביבי ואמר: "עד אתמול לא קיבלנו שום אישור לשיעבודים ולכן לא הייתה כל בעיה שהפועל חיפה תעביר שחקנים לקבוצות אחרות. ברגע שהמכתב התקבל עם האישורים הנדרשים, ככל הנראה, הקבוצה נמצאת בצרות גדולות. כל זאת מכיוון שאי אפשר להעביר כיום שחקנים. מעבר לזה, לפי תקנון ההתאחדות חייבים כרטיסי השחקן להיות בבעלות מלאה של הקבוצה או הבעלים. אסור לשעבד את כרטיסי השחקן".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
בן שמעון. לא עוזב את העיר
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים