שתף קטע נבחר

רשת המסעדות מובנפיק יוצאת מישראל

חברת שרגד-אורחנים, הנמצאת בבעלות משותפת של שרי אריסון וחברת נצב"א, הפסיקה את הפעלת זכיינות סגרה את שתי מסעדות הדרכים הנותרות: בצומת אליקים ובצומת דוברת, לאחר שלפני כשנה נסגר סניף הדגל של הרשת בלונדון מיניסטור בתל אביב בעקבות הפסדים

רשת מסעדות הדרכים מובנפיק מפסיקה את פעילותה בישראל. ל"ידיעות אחרונות" נודע כי חברת שרגד-אורחנים, הנמצאת בבעלות משותפת של שרי אריסון וחברת נצב"א, הפסיקה את הפעלת זכיינות רשת מובנפיק בארץ. בשבוע שעבר סגרה החברה את שני הסניפים הנותרים שלה, בצומת אליקים ליד יוקנעם ובצומת דוברת שליד עפולה.
שרגד קיבלה את הזיכיון להפעלת רשת מסעדות הדרכים השוויצרית בישראל לפני כחמש שנים ותכננה להקים רשת של 10 אורחני-דרך עד סוף 2001. הרשת הספיקה להקים בישראל שלוש מסעדות בעלות השקעה כוללת של עשרות מליוני שקלים. אולם, לפני כשנה נסגר סניף הדגל של הרשת בלונדון מיניסטור בתל אביב בעקבות הפסדים שצבר. כעת, כאמור, נסגרים שני הסניפים הנותרים.
מאחורי היוזמה להבאת הזיכיון לארץ עמדה שרי אריסון, שאף נטלה חלק פעיל בניהול השוטף של הרשת. לפני כשנה, על רקע ההפסדים שצברה הרשת, העבירה את שרביט הניהול לבעלה, מיכאל דורסמן, שהתמנה ליו"ר החברה ונטל על עצמו את הובלת תהליך הבראתה. הרשת המשיכה לסבול מהפסדים ונאלצה לסגור את שני סניפיה הנותרים. שרגד השכירה את הנכסים והציוד של שני הסניפים בצפון לרשת יוטבתה שהחלה לפעול במקום מהשבוע שעבר.
דוברה של שרי אריסון אישר את הידיעה.


לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים