שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  התפוצצה עיסקת רכישת בית"ר ירושלים
  גד זאבי חזר בו מהתחייבותו לערוב אישית לחובות העבר של בית"ר ירושלים, צעד שהביא לפיצוץ המשא ומתן והודעה על סיומו מצד נציגי קבוצת "בית וגן"

  המשא ומתן על מכירת בית"ר ירושלים מידיו של גד זאבי לאנשי העסקים, מאיר לוי ומאיר פניג'ל, העומדים בראש קבוצת "בית וגן", התפוצץ. היום (ב') נערכה פגישה בין נציגי זאבי לנציגי קבוצת "בית וגן", בסיומה היתה אמורה להיסגר עיסקת המכירה. אי הסכמות קריטיות בין הצדדים, חשפו פערים גדולים שגרמו לפיצוץ הפגישה והמשא ומתן כולו. עתה מתכוונים לוי ופניג'ל לעזוב את ישראל ולחזור לארצות הברית, שם הם חיים ב-18 השנים האחרונות, וזאת לאחר שניסיון הרכישה של בית"ר ירושלים נכשל סופית מבחינתם.
  על פי בא כוחם של לוי ופניג'ל, עו"ד יהלי כהנוב, גד זאבי חזר בו מהסכמתו לתת ערבות אישית לחובות העבר של הקבוצה, החלטה שהיתה הגורם העיקרי לפיצוץ העיסקה.
  לאחר שאתמול (א') נראה היה כי חלה התקרבות משמעותית בין הצדדים, הודיעו נציגי זאבי כי הוא אינו מוכן לערוב אישית לכל חובות הקבוצה, כפי שהוסכם קודם לכן. זאבי הציע כי יתן ערבות אישית לחובות עד 10 מיליון דולר וזאת רק כלפי נאמן מוסכם. הצעה זאת לא היתה מקובלת על לוי ופניג'ל, שהודיעו באמצעות כהנוב כי הם מפסיקים את הדיונים ומכריזים על סיום המשא ומתן מבלי שהושלם.
  "כבר אתמול, אחרי שהשלמנו את המשא ומתן קיבלנו מזאבי השגות על 30 אחוז מההסכמות אליהן הגענו", מסר היום כהנוב ל-ynet. "הבוקר כשקיבלנו 40 עמודים של הסתייגויות והתחכמויות, הבנו שחבל על הזמן".
  קבוצת זאבי סירבו למסור תגובתם בשלב זה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אייל פישר
  גד זאבי. חזר בו מהתחייבותו
  צילום: אייל פישר
  רונן לידור
  מזרחי. קבוצה תחת סימן שאלה
  רונן לידור
  מומלצים