שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כתובות נאצה נגד מאיר שמיר
  קירות איצטדיון פתח תקווה רוססו בכתובות נאצה נגד נשיא הקבוצה, מאיר שמיר. בין היתר נכתב: "שמיר הרס, לך הביתה" ו-"תחזיר את קוזו הביתה". קוזושווילי: "מנסים לפגוע בי"

  אתמול בלילה (ג') רוססו קירות איצטדיון פתח תקווה בכתובות בגנותו של נשיא הפועל פתח תקווה, מאיר שמיר ובשבחו של בני (קוזו) קוזושווילי, בלם העבר של הקבוצה. בין היתר נכתב: "שמיר הרס, לך הביתה", "שמיר לא מתבייש", "רוצים את הצעירים", "קוזו מלך העיר", "תחזיר את קוזו הביתה", "קוזו הגדול מכולם" ועוד. מנהל הקבוצה, אבי סמובסקי, הכחיש כי הכתובות כוונו כלפי מאיר שמיר. "רוססו כתובות כמו 'קוזו המלך', 'קוזו הגדול מכולם', אבל לא הייתה נאצה נגד שמיר. אנחנו כבר מתורגלים בעניין, פעם בכמה שבועות מישהו מקשקש על הקירות ואנחנו מוחקים".
  בני קוזושווילי אמר בתגובה: "השם שלי בחיים לא נקשר לדברים האלה ואני לא רוצה שיקשר לדברים כאלה. מי שעשה את זה כנראה רצה לפגוע בי. אני כעסתי לפני שנתיים, היום אני אמנם פגוע אבל לא כועס. היום אני במקום אחר וטוב לי שם. אני התרחקתי מהעיר ומהקבוצה והדברים האלו מחזירים אותי לפה וחבל. כבר ניסו לפגוע בי הרבה פעמים. אני מכיר את הנפשות הפועלות בהנהלת הקבוצה, וזה לא מפתיע אותי שמישהו מנסה לעשות שם הפוך על הפוך".
  חבר הנהלת הפועל פתח תקווה ודובר הקבוצה, איציק כגן: "אנחנו מביעים שאט נפש מהדברים האלו, במיוחד שהם מופנים לאדם כמו מאיר שמיר שמוציא ממון רב מכיסו, נוסף על הזמן והאהבה שהוא משקיע בקבוצה על חשבון עסקיו הפרטיים. זו כפיות טובה, רשעות וכמובן עבירה על החוק. הנהלת הקבוצה ורובם המכריע של האוהדים מגנים את הכתובות בתוקף. נעשה את הכל כדי לגלות מי אחראי לכך. הוגשה כבר תלונה במשטרה".
  יו"ר הקבוצה, יעקב שפי, אמר בתגובה לדבריו של קוזושווילי: "אם הוא חושב שמישהו בהנהלה בוחש שם, שיהיה בריא. זה שטויות".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום:סיון פרג`
  מאיר שמיר: כתובות בגנותו
  צילום:סיון פרג`
  ארכיון ידיעות אחרונות
  קוזו: "מלך העיר"
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים