שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

    פסטיבל עכו

    הצגות הפסטיבל מופעי חוצות הצגות אורחות אירועים מיוחדים 
     עכו לילדים 

    אחרי הקשיים של השנה הקודמת, חוזר השנה פסטיבל עכו במתכונת מעט שונה אבל במועד הרגיל: חול המועד סוכות, בימים שלישי עד שישי (2-5 באוקטובר).
    בסה"כ יתקיימו כ-230 הופעות, ובהן 14 הפקות מקוריות ושלל מופעים והצגות אורחות. השנה הושם דגש מיוחד על עידוד יצירות המחפשות שפה תיאטרונית חדשה: יצירות בינתחומיות שמפגישות אמנויות שונות ובודקות מחדש את היחסים בין המופע לקהל ולחלל.
    מחירי הכרטיסים נעים בין 30 ש"ח ל-75 ש"ח ועבור מופעים רבים לא יגבה תשלום. כרטיסים ניתן לרכוש בקופות הפסטיבל (9552645-04), ב"הדרן" (5279797-03), ב"בימות" (6250905-02) ובמשרדים נוספים. כרטיסים להצגות הילדים יש לרכוש בקופת האודיטוריום (9812020-04).












    הצגות הפסטיבל

    אווטאר

    בשנת 1994 התרחש אונס וירטואלי יחיד מסוגו באחת מקהילות האינטרנט. הקהילה ערכה לאנס מעין משפט והוא נדון להוצאה וירטואלית להורג. ה"אווטאר" הוא ייצוגו הווירטואלי של משתמש האינטרנט, או האלטר-אגו שלו, הפועל בסביבה שבה השפה מהווה את כלי הכוח העיקרי הן לביצוע האונס והן להוצאה הווירטואלית להורג. מחזה: אלדר גלאור, בימוי: אלברט לוטין, משתתפים: גרנט בולט, דורית בן שלוש, גבריאל הדר, איל חיימוביץ', דפנה לינג, אייל רוזלס, נתי שטיינברג.

    אולם המדרגות. שלישי, 2 באוקטובר, 18:30, 22:00; רביעי, 3 באוקטובר, 13:00, 18:00, 22:00; חמישי, 4 באוקטובר, 13:00, 18:00, 22:00; שישי, 5 באוקטובר, 11:00, 14:00.

    אספלטס

    מטוס קטן ומפתיע נוחת נחיתת אונס ברחוב. הטייס המאובק תחיל לתקן את הנזקים. תהליך התיקון הופך למופע ליצנות וירטואוזי שבמהלכו מתוודע הקהל לעולמו המוזר של הטייס הזר. בימוי: פני חנוכה בהששתפות: משה חנוכה.

    ללא תשלום. חניון התיירות. שלישי, 2 באוקטובר, 18:15, 21:30; רביעי, 3 באוקטובר, 18:00, 21:00; חמישי, 4 באוקטובר, 18:00, 21:00.

    בריאה

    שלמה אבן גבירול בורא אשה מתוך שיריו, על מנת שתפיג את הבדידות הנצחית. כשהוא חולה הוא מנהל טקס בריאה אקסטטי, שבשיאו הופכת האשה ליישות חיה ומשתנה: מילדה, לאמא ולאשה מפתה. מחזה: יוספה אבן שושן, בימוי: גאולה יפת-עטר, משתתפים: ויקטור עטר, מירה אנוואר עוואד, יובל מסנר, אמין סייג.

    אבירים א'. שלישי, 2 באוקטובר, 18:30, 22:00; רביעי, 3 באוקטובר, 14:00, 18:00, 22:00; חמישי, 4 באוקטובר, 14:00, 18:00, 22:00; שישי, 5 באוקטובר, 11:00, 14:00.

    בשר תותחים

    מסע אלונקות בין אתרי הזיכרון של המיליטריזם הישראלי, בין "נקודות הג'י" הלאומיות, בפיקודם של רס"פ עבדו מתא וסג"מ זלמה גרינוולד. בכל אחת מהתחנות ישתתף הקהל בביצוע משימות לוחמניות. עם תום המסע יעברו המצטיינים סדרות חינוך ובסיום יוענקו עיטורי עוז וגבורה. יוצר: חוני המעגל, משתתפים: אייל אהרונוביץ', אילן גול, מיכל גרוב, תמר ורון.

    האירוע כולל מסע רגלי. נא להצטייד במים ובנעלי הליכה. יציאה למסע משער היבשה. רביעי, 3 באוקטובר,15:30; חמישי, 4 באוקטובר, 15:30; שישי, 5 באוקטובר, 11:00.

    גילוי אליהו

    ניסיון להעלות באוב את רעידת האדמה של מלחמת יום הכיפורים ובפרספקטיבה של זמן לחדור אל הרעד האישי ולשאול את השאלות המוסריות הבלתי נמנעות. עיבוד לספרו של ס. יזהר. יצירה בימתית: רות קנר, על-פי ספרו של ס.יזהר. משתתפים: שירלי גל , טלי קרק, רונן בבלוקי, אלון בלומנשטיין, יוסף סוויד, ליאור רז.

    אמפיתיאטרון. שלישי, 2 באוקטובר, 18:30, 22:30; רביעי, 3 באוקטובר, 18:00, 22:30; חמישי, 4 באוקטובר, 18:00, 22:30.

    טרמינל בוץ

    ארבע קדריות יוצרות כלי חרס על אבניים לעיני הקהל. כלי החרס נערמים כמעין לבנים עד ליצירת מבנה התוחם את האמניות בתוכו. הבניה של המבנה כשעון חול מתמשכת לאורך כל ימי הפסטיבל כשמדי פעם יוזמנו צופים להוסיף כלי למבנה המתהווה. בימוי: טל גלבוע. משתתפים: טל גלבוע, ליבי שרוט, מיכל כץ, מירי כהני.

    מתחם החירבה. בכל ערב מהשעה 18:30 ברצף עד השעה 23:30.

    יא מוט'אפר

    מחזה המבוסס על סיפור חייו של משורר החופש העירקי, מוט'אפר אלנואב, שכתב נגד המשטר הרודני במולדתו, נכלא, סורס, נמלט ויצא לחיי גלות באירופה. שם נהג לשבת בבתי קפה ולספר, דרך שיריו, את סיפור מלחמת החופש שלו. מחזה: עדנאן טראבשה, בימוי: ריאד מסארווה, משתתפים: ע'סאן עבאס, אכרם ח'ורי, ויסאם ג'ובראן.

    ההצגה בערבית עם תרגום חלקי לעברית. חמאם. שלישי, 2 באוקטובר, 18:30, 22:00; רביעי, 3 באוקטובר, 16:00, 19:00, 22:00; חמישי, 4 באוקטובר, 16:00, 19:00, 22:00; שישי, 5 באוקטובר, 10:00, 14:00.

    כלת עכו

    קוסמים, מתאגרפים, חיילים מוקפצים ויין בחתונה עם הבלתי אפשרי, על גג מבצר בין עכו לים. רעיון, וניהול אמנותי: אדווה דרורי. משתתפים: עבדו המספר, המון שחקנים, עדנאן טראבשה ושחקני תיאטרון החירשים ממע'אר, להקת הראפ MWRומועדון האיגרוף עכו.

    הבורג'. שלישי, 2 באוקטובר, 19:30; רביעי, 3 באוקטובר, 19:00; חמישי, 4 באוקטובר, 19:00.

    מי שומר על העצים?

    בשל תחלואי החברה המודרנית, עומדים חייהם של אחינו, העצים, בסכנה. כהן היער הירוק קורא להגן על נשמות העצים ששרדו. אלא שאת תפילתו ואת קול השופר שומעת גם המפלצת מהרי החושך...מי יציל את העצים בעולם? מפגש פולחני מלווה במוזיקת טראנס אתנית חיה. ללא תשלום. בימוי: גיל רון שמע, אמנים יוצרים: אניטה קואנג בר נתן, נטע מגלמיטר, רונה זליט, יובל אלון, גבריאל מאיר, עודד בן דב, איתן שובל.

    במת הקשתות. שלישי, 2 באוקטובר, 20:00, 22:30; רביעי, 3 באוקטובר, 19:00, 22:00; חמישי, 4 באוקטובר, 19:00, 22:00.

    מלכודת החופש

    מופע היוצר עולם דימיוני והזוי, יער קסום ומאיים שבו מתרחש מסעו של השחקן אל זהותו, כשהוא הופך לחלק בלתי נפרד מעולם פסלי הפח המנגנים. מאת: ראובן שדה, בימוי: אורי מורג, משתתפים: לאה דוד, רביד כחלוני, דינה סמיר, נעמה תל-צור, מאיר ירון, שחר מרץ', יורם סיוון, ראובן שדה.

    ללא תשלום. החומה המזרחית. שלישי, 2 באוקטובר, 19:30, 22:00; רביעי, 3 באוקטובר, 18:00, 21:00; חמישי, 4 באוקטובר, 18:00, 21:00.

    ממשלת שוטים

    תיאור ויזואלי וגרוטסקי של המתרחש בפוליטיקה: ממסע הבחירות, דרך בחירת ראש הממשלה והשרים, ועד לקריסת הממשלה ומסע בחירות חדש. הגיבור הוא הבופון - דמות שוטה וליצנית המעמידה מול החברה מראה מוסרית. כתיבה ובימוי: ליסה ג'יקובסון, תיאטרון ארמא.

    ללא תשלום. מחניון התיירות אל חאן א-שווארדה. שלישי, 2 באוקטובר, 18:15, 21:30; רביעי, 3 באוקטובר, 17:45, 21:00; חמישי, 4 באוקטובר, 17:45, 21:00.

    פסאתין (שמלות)

    בכפר הערבי הנטוש ליפתא הציבה ראידה אדון, שמונה שמלות שחורות, שותקות וריקות. ראידה מביאה את שמלות האבל הגדולות לסמטאות עכו בהן גדלה. היא מקרינה את התמונות מליפתא על קיר אחד הבתים. השכנים, המכירים את ראידה מילדות, צופים בה יחד עם הקהל כשהיא מנסה, דווקא כאן, לדובב את השמלות, לעורר אותן לחיים. עיבוד בימוי: מאזן ע'טאס, משתתפים: ראידה אדון, יוסף חביש.

    ההצגה בערבית עם תרגום חלקי לעברית. יציאה מרחבת הבהאים, לכיכר א-שייח-עבדאללה. שלישי, 2 באוקטובר, 19:00, 21:30; רביעי, 3 באוקטובר, 18:00, 21:00; חמישי, 4 באוקטובר, 18:00, 21:00.

    קוראז'

    כשהחזרות מתנהלות על רקע הפיגועים מגיעים היוצרים למסקנה שאמא קוראז' חיה כאן, בישראל, שנת 2001, ואומרים: פוחדים ממלחמה ומשלום, אנו נאלצים להילחם, כדי שלפחות התיאטרון ישאר בחיים. עיבוד ובימוי: אריאל אשבל על-פי 'אמא קוראז' וילדיה' מאת ברטולט ברכט. משתתפים: דנה אבגי, רותם אבוהב, דפנה גורליצקי, אסף קורמן, אלון שטיאט, רומי אבולעפיה ואחרים.

    הקריפטה. שלישי, 2 באוקטובר, 18:30, 22:00; רביעי, 3 באוקטובר, 14:00, 18:00, 22:00; חמישי, 4 באוקטובר, 14:00, 18:00, 22:00; שישי, 5 באוקטובר, 11:00, 14:00.

    4 PLAY

    מופע המגיש 4 עבודות של בוגרי בית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים: 'חנה'לה ושמלת השבת'. רעיון, עיבוד, בימוי ומשחק: אילנית בן יעקב וורד דרור; 'Why not take all of me?' קטעי מופע מאת תמי בן-תור; 'דגי ים המלח' עם עמית דרורי ובן כהן שגם כתב; 'הסאגה' תיאטרון בובות סוריאליסטי למבוגרים בבימוי ועיצוב עמית דרורי.

    הפוסטה. שלישי, 2 באוקטובר, 18:30, 22:00; רביעי, 3 באוקטובר, 14:00, 18:00, 22:00; חמישי, 4 באוקטובר, 14:00, 18:00, 22:00; שישי, 5 באוקטובר, 11:00, 14:00.

    חזור למעלה
    מופעי חוצות

    גורל אכזר

    לעיירת נמל מגיעה ספיה ובה שוכב גרככוט הצייד בארון מתים. ראש העיר יוצא לפגוש את "האורח החדש" ומכאן מתחילה דרכו של הגורל. עיבוד, בימוי עיצוב ומשחק: נטלי דביר, עפ"י סיפורו של פרנץ קפקא: 'גרככוט הצייד'.

    ללא תשלום. מול החומות. יום שלישי, 2 באוקטובר, 22:30; רביעי, 3 באוקטובר, 22:00; חמישי, 4 באוקטובר, 22:00.

    גזוז

    על במת ענק בהשתתפות ספרים מהשורה הראשונה נוצר מיצג אינטראקטיבי אמנותי של עיצוב ופיסול השיער. הקהל הופך לחלק בלתי נפרד ממנו. בשילוב של מוסיקה אלקטרונית ומסכי ענק הופך האירוע למיצג חי.

    רחבת בית דדו. בכל ערב מהשעה 18:30 ברצף עד השעה 23:30

    להקת אצאיל

    להקת דבקה מרהט בהדרכתו של זיאד אלכמלאת ובהשתתפות תלמידי חטיבת הביניים "אלראזי".

    ללא תשלום. רחבת הספרייה. רביעי, 3 באוקטובר, 20:30.

    מעגל המתופפות

    אנסמבל נשות טומבלה בקטעי נגינה של מקצבים אפריקאים ונגינה בתופי דג'מבה ודונדון. הקהל מוזמן להצטרף, ולנגן בתופי דרבוקה שיחולקו על ידי המתופפות.

    רחבת הספריה. רביעי, 3 באוקטובר, 19:00, 21:30; חמישי, 4 באוקטובר, 19:00, 21:30; שישי, 5 באוקטובר, 11:30, 13:30.

    פרופ' א. שוורץ

    המדען המטורף, מדען בכיר, ד"ר לבלשנות, קרדיולוגיה, בוטנוגרפיה ובוטנים - ידגים מעט מהמצאותיו: קורא המחשבות הביומולקולארי, הד.נ.א החייזרי ועוד…. עיון וביצוע: שמוליק בן לילית.

    ללא תשלום. חניון התיירות, בכל ערב בשעה 20:00.

    קיצ'מן

    בעולם ורוד משנות השבעים, יוצא קיצ'מן לחיפוש אחר אהבתו הגדולה – BABY. רעיון, ביצוע ועיצוב: עופר בלום.

    חניון תיירות. שלישי, 2 באוקטובר, 19:30, 21:00; רביעי, 3 באוקטובר, 19:30, 21:30; חמישי, 4 באוקטובר, 19:30, 21:30; יום שישי, 5 באוקטובר, 12:00, 14:30.

    קרקס אליסה

    הקרקס עובד כבר 4 שנים בארץ. חברי הלהקה סיימו בתי ספר לקרקס בברית המועצות ומציגים עבודת פקיר, נערת גומי, ג'אגלינג צלחות, חד אופן, נערת נחש ועוד. ללא תשלום. בימוי: טטיאנה פליי, משתתפים: טטיאנה פליי, דימה פליי, אולגה קברוטני.

    רחבת הספרייה. שלישי, 2 באוקטובר, 19:30, 21:30; רביעי, 3 באוקטובר, 18:30, 21:30; חמישי, 4 באוקטובר, 18:30, 21:30; יום שישי, 5 באוקטובר, 12:00, 13:30.

    קרקס קווקאזי

    מופע לוליינות קרקסי באווירה אתנית. המופע כולו מתרחש באוויר: הליכה על חבל, נסיעה על אופניים בגובה 5 מטר, הליכה ומשחק בעיניים עצומות, אקרובטיקה אווירית ועוד. המופע מלווה במוסיקת תופים קצבית של להקת אלתבלין משפרעם.

    ללא תשלום. רחבת העירייה. שלישי, 2 באוקטובר, 20:00, 22:30; רביעי, 3 באוקטובר, 19:30, 21:30; חמישי, 4 באוקטובר, 19:30, 21:30.

    ZAZA

    מופע ייחודי הבנוי מרצף של תמונות תיאטרליות המציגות את המסע האנושי בזמן ובמרחב הקסום. אנשי ה-ZAZA עוטפים עצמם באש הקדומה וממנה פורצים החוצה אל עולם דמיוני של אהבה, יצרים וצחוק פרוע. ביצוע: קבוצת ZAZA - נעם ענבר, נעה הרטמן, גילי קרן.

    ללא תשלום. מול החומות, בכל ערב בשעה 21:30.

    חזור למעלה
    הצגות אורחות

    אני הלכתי אז...

    יצירה המבוססת על טקסטים של שירה ישראלית, שמתוכם נרקמת דמות אשה, אולי המשוררת עצמה. השירים קורמים עור וגידים על הבמה באמצעות מחול, תיאטרון, מוסיקה, וידאו-ארט ואנימציה. המופע שזור בשיריהם של גולדברג, רטוש, ילן-שטקליס, וולך, אבידן, ויזלטיר, רביקוביץ' ואחרים. בימוי וכוריאוגרפיה: אשרה אלקיים, שחקנית: אודליה מורה-מטלון.

    אולם מופת. חמישי, 4 באוקטובר, 17:00, 21:00.

    מה יעשו אנשי הצוללת?

    עיבוד מוסיקלי-תיאטרלי להוויה הישראלית האקלקטית, הנבוכה ושטופת האינפורמציה. בסביבת לחץ (אטמוספרי) במצב מתמיד של סכנה, בוקעת העוצמה של מיסטריה מבטן הצוללת, חנוקה בתוך הדימוי שהם עיצבו למצבנו הקיומי. קטעי טקסט מקורי, שחלקם לקוח מן התקשורת משולבים במוסיקה, בעיצוב חלל ובהקרנות וידאו. מאת ובביצוע קבוצת מיסטריה.

    אבירים ב'. רביעי, 3 באוקטובר, 16:00, 20:00.

    משהו שנגמר בהרקדה

    הקהל מוזמן לנחם בשלומי את האמנים-היוצרים במסע שיחל ויסתיים בעכו. המארחים: נטע פלוצקי, פאבלו זלצמן, דודי מעיין, ניב בן עזר, אריאל הדרי, בתיה אבידן, יעל גוברין, סנצ'ו ירון גושן, צליל קאופמן ואחרים.

    אוטובוס יוצא מגני הפסטיבל בימים שלישי, רביעי וחמישי בשעה 20:00 וחוזר עד חצות; ביום שישי, 5 באוקטובר, יוצא האוטובוס בשעה 12:00.

    עגורים

    קומדיה סוריאליסטית המתרחשת בפלסטינה בכל הזמנים. שני אנשים בודדים נקלעים בדרך מקרה לפלסטינה – מדינה בודדה על על כדור ארץ בודד. מחזה: ייבגני אונגרד, בימוי: איגור שטרנברג, משתתפים: יאנה פרידמן, קלרה קורקן, איגור שטרנברג, ויקטור שטרנברג.

    ההצגה ברוסית. מופת. שישי, 5 באוקטובר, 12:00, 15:00.

    קברט ברוטוס

    סטניסלב פלק. ההצגה פורשת פרק מחיי התיאטרון והמוסיקה של יהודי צ'כיה הכבושה במחנה הריכוז טרזין. הצופים מתבוננים בהתרחשות דרך עיניו של הכלב ברוט, ועוקבים אחר אירועים בחייהם של תושבי פראג, יהודים ולא יהודים. מחזה: זאב בן-אליעזר, בימוי: ולדימיר ל. וירוביוב, משתתפים :יצחק פקר, אירינה אלכסנדרוב, אירינה מורה, נדז'דה טיחונוב.

    מופת. שלישי, 2 באוקטובר, בשעות 18:30 (ברוסית), 21:30 (בעברית).

    קמתי אני לפתוח

    מופע קול המבוסס על מדרש "סדר יצירת הוולד", על טקסטים מתוך שיר השירים ועל תפילות. שירה: ויקטוריה חנה, אמנית קול ומלחינה, מוזיקה: ז'אן קלוד ג'ונס ובוריס סיחון.

    אבירים א'. חמישי, 4 באוקטובר, 16:00, 20:00.

    חזור למעלה
    אירועים מיוחדים

    הפורום

    תיאטרון אימפרוביזציה בשיתוף קהל. קבוצת שחקנים יהודית-ערבית מציגה תמונות מחיי היומיום במדינה רוויית קונפליקטים. ברגע שהצופים חולקים על הנעשה על הבמה, הם עוצרים את מהלך המופע ומחליפים את השחקנים. כך מתחיל דיאלוג אמיתי של פעולה ומחוייבות חברתית. מנחה ומתווך: פרופ' דאגלס פטרסון, בהשתתפות הצופים וחברי סדנת הפורום.

    הבוסתן. יום רביעי, 3 באוקטובר, 16:00, 20:00; חמישי, 4 באוקטובר, 16:00, 20:00; שישי, 5 באוקטובר, 10:00.

    נורמל קפה

    מקום למנוחה ולהתרווחות בין מופעים ולאחריהם, קפה תיאטרון שבמסגרתו יועלו קטעי תיאטרון, מוסיקה, סטנד-אפ, ריקודי בטן וליצנות. אוכל, שתיה ונרגילות, יעזרו במשימה. הקטעים האמנותיים נבחרו בקפידה ומתוך שילוב ושיוויון בין שתי התרבויות – היהודית והערבית. יוזם ומנהל אמנותי: נורמן עיסא.

    אולם החלונות. שלישי, 2 באוקטובר, 19:00, 21:30 ,23:30; רביעי, 3 באוקטובר, 19:00, 21:30 ,23:30; חמישי, 4 באוקטובר, 19:00, 21:30, 23:30.

    תפילה

    מופע הפתיחה. המרכז לתיאטרון עכו מקדם את פני באי הפסטיבל באירוע המפגיש בין התרבות הערבית והעברית. זהו מופע העוסק בהתכנסות פולחנית המבקשת להדגיש את המשותף בין כולנו. כוונתה לשמש גשר בין תרבויות ודתות ולעשות למען קירוב לבבות ושלום. רעיון ובימוי: סמדר יערון, בהשתתפות מוזיקאים יוצרים ומחוללים מודטים.

    חאן אל-עומדאן. שלישי, 2 באוקטובר, 20:30. רביעי, 3 באוקטובר, 19:00; חמישי, 4 באוקטובר, 19:00.

    חזור למעלה
    עכו לילדים

    איך בטעות

    איך בטעות נתגלתה האש, מה יועיל שבר זכוכית לעיניים צולעות ואלו חלומות נרקמים לכדי כדור פורח? במעבדה של סקרנות אנושית, נפרשות עלילות של קסם ודמיון על התגליות שבמקרה קרו – ונשארו, ועל האנשים שחלמו אותן. רעיון עיבוד לבמה וביצוע: אלית ובר, אביטל דבורי, שרון מייבסקי. לילדים מגיל 7 ולכל המשפחה.

    אודיטוריום. חמישי, 4 באוקטובר, 17:30, 19:00.

    בת המלכה והירח

    נסיכה קטנה, בתה של המלכה המאוד עסוקה, נופלת למשכב ורק הירח ירפא אותה. בעולם דו מימדי שעשוי כולו נייר. המספרת פותחת את הספר ומשתמשת בטכניקות נייר שונות כדי לברוא את הדמויות, המקומות, הבגדים שבאמצעותם נולד הסיפור. בימוי: ג'יל בן-דוד, משחק והפעלה: נילי גפנן.

    אודיטוריום. חמישי, 4 באוקטובר, 14:00, 16:00.

    גלגלריה

    תערוכה ניידת ואינטראקטיבית של 'אמנות לעם' העוסקת בטקסי מעבר של ילדים בתרבויות השונות.

    הכניסה ללא תשלום. רחבת הילדים לצד האודיטוריום. בימים שלישי - חמישי, בין השעות 10:00 ו-19:00 וביום שישי, 5 באוקטובר, בין השעות 09:00 ו-14:00.

    כיפה אדומה בשמלה ירוקה

    פיה גאוותנית רוקמת בין קפלי שמלתה הענקית את האגדה על כיפה אדומה. תהליך ההתבגרות והמפגש של התום עם הלא מוכר, הפחד והפיתוי מועלה בעיבוד שונה ומיוחד. כתיבה, עיצוב ובימוי: שרון בר-עזר. משחק והפעלה: שרון בר-עזר, חגית גודוביץ'.

    אודיטוריום. חמישי, 4 באוקטובר, 11:00, 12:30.

    ממלא הציפיות

    לילה של ירח מלא. שלוש כריות מתעוררות ויוצאות לחפש מילוי חדש, אבל הכל משתבש כשציפית ריקה אחת מחליטה להתמלא בירח עצמו! כתיבה, בימוי, משחק והפעלה: מרים זלצברג וציפור פרומקין.

    אודיטוריום, שישי, 5 באוקטובר, 10:00, 11:30.

    נקודת אור

    הצגה המבוססת על סיפור חייו של לואיס ברייל – ממציא כתב הברייל, שאיבד את הראייה כשהיה בן שלוש. יו. בזכות אומץ לבו, תשוקתו האינסופית לידע ובזכות סביבתו התומכת, מגיע לואיס להמצאה הנפלאה – כתב א-ב לעוורים. כתיבה, בימוי, עיצוב ומשחק: פטריסיה אודונובן.

    אודיטוריום. יום רביעי, 3 באוקטובר, 17:30, 19:00.

    על ידיים ונעליים

    תיאטרון לילדים ולכל המשפחה עפ"י הסיפור "הסנדלר והגמדים" מאת האחים גרים. תיאטרון הקרון, בימוי: מאשה נמירובסקי, משחק והפעלה: דניאל אייכנברגר, לונה ביאטה-קם.

    אודיטוריום. יום רביעי, 3 באוקטובר, 11:00, 12:30.

    חזור למעלה
    לפנייה לכתב/ת
    אספלטס
    קוראז`
    גילוי אליהו
    תפילה
    לאתר ההטבות
    מומלצים