שתף קטע נבחר

בוש מבקש תוספת תקציב כדי לעודד נוער להימנע מיחסי מין

הנשיא ביקש להקציב 135 מיליון דולר בשנה לתוכנית המופעלת בבתי ספר ומנסה להתמודד עם התופעה הנרחבת של הריון בגיל צעיר. הנתונים: אחד מתוך שלושה תינוקות אמריקנים נולד להורים לא נשואים

ממשל בוש בארה"ב ביקש מהקונגרס להעלות ב-33% את התקציב השנתי למימון תוכניות חינוך המופעלות בבתי ספר, לעידוד הימנעות מקיום יחסי מין. אם הקונגרס יאשר את ההצעה, זו תהיה השנה החמישית ברציפות בה מוגדל התקציב למטרה זו.
בוש מציע להקציב 135 מיליון דולר בשנה לתוכנית. תומכיה אומרים כי הימנעות מיחסי מין היא הדרך היחידה למנוע את תופעת ההריון בגיל צעיר בארה"ב, וכן למנוע מחלות מין בקרב הצעירים.
לדבריהם, התוכנית עדיפה על הקצבת סכומים לעידוד השימוש באמצעי מניעה "שרק מעודדים צעירים לקיים יחסי מין". הם הוסיפו כי ההוצאות הכבדות על אמצעי מניעה לא מנעו מ-900 אלף צעירות להיכנס להריון בשנה שעברה. הם הציגו נתונים לפיהם אחד מכל שלושה תינוקות אמריקנים נולד להורים לא נשואים.
התוכניות השונות שמופעלות בארה"ב קוראות בין השאר לצעירים להימנע מקיום יחסי מין מחוץ לנישואין, מחנכת אותם כיצד לסרב להצעות מיניות, ומסבירות מדוע השימוש בסמים ובאלכוהול מקשים על הסירוב לקיום יחסי מין.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי פי
בוש. עוד 135 מיליון דולר
צילום איי פי
מומלצים