שתף קטע נבחר

פוליסי צ'ק: לקבל החזרים מחברות ביטוח

החברה מציעה שירות בדיקת תקבולים מחברות ביטוח בעת פידיון פוליסת ביטוח חיים או ביטוח מנהלים. מציעה גם שירות לבדיקת תקבולים של סוכני ביטוח

חברת "פוליסי צ'ק" משיקה סל שירותים הכולל בדיקת תשלומים המתקבלים מחברות הביטוח וייעוץ לבחירת ביטוח פנסיוני. החברה גובה מהלקוחות המבקשים לקבל החזרים מחברות הביטוח 30% מגובה ההחזר בתוספת מע"מ (סך הכל כ-35% מההחזר).
השירותים המוצעים הם: בדיקת כסף שהתקבל מפידיון פוליסות ביטוח חיים או ביטוח מנהלים; בדיקת עמלות שמקבלים סוכני הביטוח מהחברות; יעוץ בלקיחת משכנתא ובהחלפתה וייעוץ ביטוחי ופנסיוני לארגונים. החברה תייצג את הלקוח בפעילותו מול חברות הביטוח, ותסייע לו להוזיל את העלויות השונות ולהגדיל את התקבולים השונים.
ארז דיין, מנכ"ל החברה, ציין כי אין בכוונתה של פוליסי צ'ק להתנגח בחברות הביטוח אלא לפעול ביחד עימן למען שביעות רצונו של הלקוח. "יחד עם זאת" הוסיף דיין, "גם חברות הביטוח טועות. לעתים בשיטת החישוב, לעתים טעות אנוש, תוצאות הסבת מערכות מחשב, או תחשיבים מסובכים, שלצרכן הסופי קשה לעקוב אחריהם".
לדברי דיין, מבדיקת 28 מקרים שהגיעו לידם עד כה, עולה כי ב-90% מתוכם ההטייה היתה לטובת חברת הביטוח. עם זאת יש לציין כי זה אינו מדגם מייצג.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תשלומים. תחשיבים מסובכים של חברות הביטוח
מומלצים