שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  יום הולדת: פרס חגג 79
  שר החוץ ציין את יום הולדתו במסיבה צנועה שערכו לו עובדי לשכתו

  "אל תוותר על דרך השלום, אל תיכנע, אל תפסיק ובסוף תנצח", כך בירך אתמול התעשיין דב לאוטמן את שר החוץ שמעון פרס, שחגג את יום הולדתו ה- 79.
  עובדי לשכת שר החוץ ערכו אתמול לכבודו מסיבת הפתעה צנועה. בין המשתתפים היו עוזריו של פרס וחבריו הקרובים, בהם השגרירים המיועדים דני גילרמן ונסים זווילי, דב לאוטמן, רב המקומות הקדושים, הרב שמואל רבינוביץ', עליזה גורן, אברהם כץ-עוז וחיים כהן.
  השגריר המיועד באו"ם דני גילרמן סיים את הברכות: "כמו שלא הבינו את פעילותך בענייני הכור בדימונה, ורק אחרי שנים לכולם זה ברור; כמו שלא הבינו אותך בהקמת התעשייה האווירית, כמו שלא הבינו אותך בשיחות החשאיות באוסלו – ככה אני בטוח שיעבור זמן ויתגלה פתרון התעלומה של הפעילות שלך עכשיו".
  פרס העדיף להשיב על הברכות בסיפור קצר: "הייתי השבוע בביקור יחד עם שר החקלאות, שלום שמחון, במדגה של קיבוץ הזורע והראו לי שם דגי קרפיון מיוחדים לרבייה, ששוויים עשרות אלפי דולרים לכל דג. שאלתי: במחיר כזה, כמה זמן הם חיים. אמרו לי: בערך 100 שנה. כאשר שאלתי אותם איך זה שיש להם חיים כל כך ארוכים, אמרו לי: זו לא חוכמה, הם שותקים כל הזמן. אז אין לי מה להגיד".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים