שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הרב עובדיה בירך בסטירות את מועמדי הליכוד
  בר המצווה של בנו של ראש סניף הליכוד בירושלים הפך אמש לחגיגה של פריימריז. מועמדי הליכוד חיזרו אחר חברי מרכז המפלגה וגם אחר - ברכות מהרב עובדיה. ח"כ בוים: "הברכות לוו בסטירות מצלצלות, אבל המועמדים קיבלו זאת באהבה"

  הרב עובדיה "כיבד" אמש (יום ה') פוליטיקאים בסטירות בבר מצווה של בנו של פעיל מרכזי בסניף הליכוד בירושלים, סניף הליכוד הגדול והחזק בארץ.
  האירוע: בר המצווה של בנו של ישראל יהושוע, האיש החזק בסניף ירושלים, שהתקיים בבנייני האומה בנוכחות מאות רבות של משתתפים. לאירוע הנוצץ הגיעה צמרת תנועת הליכוד, ובעיקר המתמודדים לפריימריז שלא יכלו להחמיץ את ההזדמנות להתחכך בבוחרים פוטנציאלים. אך לא רק פעילי הליכוד השתתפו בבר המצווה. האטרקציה העיקרית היתה השתתפותו של הרב עובדיה יוסף מש"ס שנתן ברכות מלוות בסטירות על הלחי למועמדי הליכוד לרשימה לכנסת.
  למפגש הגיעו נשיא המדינה קצב, המועמד לראשות הממשלה בנימין נתניהו, ראש עיריית ירושלים אהוד אולמרט, השרה לימור לבנת, השר דני נווה, יו"ר הקואליציה, ח"כ זאב בוים, מנהלת לשכתו לשעבר של נתניהו, רוחמה אברהם, פנינה רוזנבלום, וגם שגריר ישראל לשעבר בוושינגטון, זלמן שובל. כמן כן הגיע "כוכבה" לשעבר של בית"ר ירושלים, אלי אוחנה, שזכה ליותר תשואות מכל הפוליטיקאים גם יחד. בין החוגגים נראה גם יו"ר "האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו", ח"כ אביגדור ליברמן. עו"ד רוני בראון, מתמודד נוסף לרשימת הליכוד, הינחה את הערב. בתשובה לשאלה האם הפוליטיקאים לא "הרסו" לילד את הבר מצווה, ענה בראון: "הוא חי בבית פוליטי, הוא כבר רגיל".

  "הברכות לוו בסטירות מצלצלות"

  בתום דברי הברכה המתובלים ברמזים פוליטיים ובדברים חמים על משמעות טקס הבר מצווה בעם היהודי, שנשאו קצב, נתניהו ואולמרט, התגודדו פוליטיקאים בתור לרב עובדיה יסוף על מנת לקבל ברכות להצלחה בהתמודדות לפריימריז.
  הרב עובדיה חילק את הברכות בנדיבות לזלמן שובל, אהוד אולמרט ולרוחמה אברהם. הברכות לוו בשורת סטירות על לחיי המועמדים.
  זלמן שובל סיפר ל-ynet: "אמרתי לרב עובדיה שלא קיבלתי סטירות מאז שאני ילד קטן". רוחמה אברהם אמרה שהיא האשה היחידה שהרב עובדיה בירך, הוא אמר "שהגב' רוחמה אברהם תצליח בעזרת השם ותעלה מעלה מעלה". "זה היה מאוד מרגש", אמרה.
  ח"כ זאב בוים סיפר כי "הברכות לוו בסטירות מצלצלות, אבל המועמדים קיבלו זאת באהבה, כי ידוע שזאת הדרך של הרב לברך אנשים".
  ישראל יהושוע מזוהה עם אנשי נתניהו והוא כאמור מראשי הסניף הגדול ביותר של הליכוד בארץ. גורמים במערכת הפוליטית אמרו ל-ynet: "מדובר ללא ספק באירוע שאסור להחמיץ אותו. כשראינו את מצבת הנוכחים הבנו עד כמה".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דיגו מיטלברג
  הרב עובדיה סוטר. ארכיון
  דיגו מיטלברג
  צילום: גלי תיבון
  רוזנבלום. חיזרה אחר חברי מרכז
  צילום: גלי תיבון
  בראון. המנחה
  מומלצים