שתף קטע נבחר

ולאיפה נעלמו בכירי ההסתדרות – לחו"ל

בעוד ההסתדרות מנהלת את אחד הקרבות המרים בתולדותיה – יצאו שישה מבכיריה לשבוע בחו"ל; ההסתדרות: נשיא גרמניה קבע את העיתוי

דווקא השבוע, בשיא המאבק שמנהלת ההסתדרות כנגד תוכנית הקיצוצים של האוצר – מצאו לנכון שישה מבכיריה בתל-אביב לצאת לשבוע בחו"ל.
בראש המשלחת, המבקרת בצרפת ובגרמניה, עומד יו"ר מרחב תל אביב בהסתדרות, גרשון גלמן. עוד בין הנוסעים: ממלא ממקומו של גלמן, איתן סולמי, יו"ר האיגוד המקצועי במרחב, ציון אלגריסי, וחבר מעוצת עירית תל אביב, שמוליק מזרחי.
הנסיעה נועדה לציון 30 שנות עבודה עם איגודים מקצועיים בגרמניה ולפגישות עבודה עם האיגודים המקצועיים בצרפת. מימון הטיסות הוא על חשבון משלם המיסים, ואילו את האירוח בחו"ל מממנים המארחים.
בקרב עובדים בהסתדרות, שחרב הפיטורים מונחת על צוואריהם בשל הגירעונות הכספיים הכבדים שבהם נתונה ההסתדרות – יש התמרמרות רבה.
גורמים בכירים בהסתדרות הנוטלים חלק במאבק נגד הממשלה, שהופתעו לגלות שחבריהם נעלמו דווקא ברגעים הקריטיים – הגדירו את התנהגותם כחסרת אחריות. "אנחנו כעת בקרב הכי קשה שידענו מעולם, ואנחנו זקוקים לא רק לחיילים אלא גם, ובעיקר, למפקדים שיהיו לצידנו וישמשו דוגמא לעובדים. למרבה הצער – הם החליטו לברוח", האשימו הגורמים.
מההסתדרות במרחב תל אביב נמסר, כי המימון הוא על חשבון המארחים. באשר לעיתוי הנסיעה נטען: "נשיא גרמניה קבע את התאריך, ולנשיא לא מסרבים".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צביקה טישלר
בארץ - שובתים, בחו"ל - נהנים
צביקה טישלר
מומלצים