שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חשד: בן 15 התעלל מינית ב-13 ילדים במשך שנתיים
  פרשה קשה נחשפה בחקירה משטרתית, שהחלה בתלונה של ילד על התעללות מינית מצד נער בן 15. החוקרת המשטרתית שחקרה את הנער החשוד, גילתה כי הוא קשור לסדרה ארוכה של מעשים מיניים קשים - שנתפרסו על פני שנתיים

  חשד למקרה מזעזע שבו ביצע נער מעשים מגונים בשורה של ילדים: המשטרה עצרה נער בן 15, השוהה בפנימייה לחינוך מיוחד באזור בני-ברק, בחשד שביצע מעשים מגונים ומעשי סדום ב-13 ילדים בגיל 7 עד 14.
  תחילת הפרשה לפני מספר ימים, אז התקבלה תלונה במחלק הנוער של משטרת מרחב יפתח מזוג הורים לילד בן שבע מתל אביב. ההורים טענו כי בנם סיפר להם שעבר התעללות מינית. על-פי החשד, ביצע הנער החשוד בילד מין אוראלי ומעשים מגונים במהלך יום הלימודים במקלט בית הספר.
  הנער החשוד נעצר לחקירה, והודה בפני רב-פקד ניר סיני, ראש מחלק הנוער, בביצוע המעשה. במהלך החקירה חשדה רב-פקד סיני כי זהו לא המעשה היחידי שביצע הנער - וכעבור מספר דקות של חקירה "נשבר" הנער והודה במעשה סדום נוסף, שביצע בנער בן 14.
  סיני, שבעבר חקרה גם את הפדופיל אורן קורידו, המשיכה ללחוץ, לאחר שחשה כי הנער מסתיר מעשים נוספים. ואכן, בהמשך החקירה הודה הנער בביצוע עוד 11 מעשי סדום ומעשים מגונים בנערים בני 7-11, תשעה מהם באזור ת"א, שלושה בפנימייה בה הוא לומד, ועוד אחד באזור מגוריו בקרית אונו.
  "ביצעתי את המעשים האלה לאחר שעברתי התעללות מינית בילדותי", סיפר הנער לרפ"ק סיני. המעשים עצמם בוצעו על פי החשד במשך כשנתיים, מאז שהיה הנער בן 13. בכל הזמן הזה נמנעו הילדים שהיו קורבנותיו מלהתלונן - משום שפחדו מהנער.
  אתמול ביקשו חוקרי מרחב יפתח להאריך את מעצרו של הנער בבית המשפט לנוער, אולם השופט החליט כי עקב מצבו יש לשלוח אותו למעצר בית בן שבוע ימים בבית אחותו, וזאת כדי לאפשר לחוקרי הנוער להשלים את חקירת 13 הקורבנות.

  "הפדופילים- פצצה מתקתקת"

  מנתונים שנחשפו בוועדה לזכויות הילד בכנסת עולה כי בשנת 2002 נפתחו 3,035 תיקים בעברות נגד קטינים בתוך המשפחה, מהם 2,271 תיקים בתקיפת קטינים ו-382 עבירת מין נגד קטינים.
  בעבירות נגד קטינים שלא במשפחה נפתחו 6,029 עבירות נגד קטינים מהם 1,950 עבירות מין נגד קטינים ו-3,851 תיקים בתקיפת קטינים.
  יושב ראש הוועדה, מיכאל מלכיאור, אמר כי הפדופילים הם פצצה מתקתקת ש"הולכת בינינו ומאימת לפגוע בבנינו בכל רגע. לא ניתן להישאר אדישים לכך".

  בהכנת הידיעה השתתף אילן מרסיאנו
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים