שתף קטע נבחר

היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עוד כתב אישום חמור על איומים ותקיפה נגד דני לוי
  חבר הנהלת הקבוצה מואשם בתקיפה ואיומים כלפי ליאור שחר ואיציק כגן. באחד המקרים צעק: "כולם בוגדים אשכנזים ומניאקים, אני הולך לעשות סדר עם כולם"

  לבית משפט השלום בפתח תקווה הוגש כתב אישום חמור נגד חבר הנהלת הפועל פתח תקווה, דני לוי, באשמת איומים על היו"ר ליאור שחר, גרימת נזק בזדון ותקיפת חבר ההנהלה איציק כגן ואיום עליו. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד לוי באשמת תקיפת הווטרינר העירוני של פתח תקווה.
  על פי כתב האישום , שהוכן על ידי התובעת המשטרתית פקד מירי היבנר, הגיע דני לוי לפני כחודש למשרדי הקבוצה וצעק לעבר המנכ"ל אבי סמובסקי: "תפתח את הדלת של שחר, אני רוצה לזרוק את הדברים שלו החוצה. צלצל לשחר ותודיע לו שלא יעז להגיע לאצטדיון. אם הוא יגיע, אני אשבור לו את הראש ואפגע בו. כולם בוגדים, אשכנזים ומניאקים, אני הולך לעשות סדר עם כולם".
  בהמשך נכנס לוי לחדר, תלש שלט עליו היה כתוב "כמה טוב שבאת הביתה, ליאור שחר", שבר אותו וזרק לפח. על פי כתב האישום, לוי לפת את כגן בצווארו והסכים לעזוב אותו רק לאחר שהתערבו בעימות נוכחים אחרים. במקרה נוסף, באפריל, איים לוי על כגן במגרש האימונים של הקבוצה ואמר לו: "אני אשפוך לך את המוח, אני אז... אותך, הומו".


  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "עוד כתב אישום חמור על איומים ותקיפה נגד דני לוי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ראובן שוורץ
  לוי וליאור שחר בימים טובים יותר
  צילום: ראובן שוורץ
  מומלצים