שתף קטע נבחר

חיים סבן רכש אחזקות בטלית תקשורת

סבן: אנו סוגרים מעגל של שותפות שהתפרקה ב-1973; סבן רכש לאחרונה את אחזקות השליטה בחברת פרוזיבן-סאט 1 הגרמנית, אחת מרשתות הטלוויזיה הגדולות באירופה, המהווה כ- 50% משוק הפירסום בטלוויזיה בגרמניה.

קבוצת סבן קפיטל גרופ רכשה אחזקות בקבוצת טלית תקשורת בבעלות יהודה טלית. זו העסקה הראשונה של סבן בתחום התקשורת בישראל. 

 

"קבוצת טלית מהווה גורם חשוב בשוק התוכן והטלוויזיה בישראל" מסר היום (ה') סבן. "אנו רואים בהשקעה סגירת מעגל של חברות רבת שנים שבאה בעיקבות שותפות של 12 שנה שהסתיימה בשנת 1973".

 

קבוצת סבן היא חברת השקעות פרטית המתמחה בתעשיית התקשורת והבידור. החברה נוסדה על ידי חיים סבן בשנת 2001 בלוס אנג'לס. סבן הקים את רשת פוקס פמילי ולאחר מכן מכר אותה לתאגיד וולט-דיסני.

 

לאחרונה רכשה קבוצת סבן קפיטל גרופ את אחזקות השליטה בחברת פרוזיבן-סאט 1 הגרמנית, אחת מרשתות הטלוויזיה הגדולות באירופה, המהווה כ- 50% משוק הפירסום בטלוויזיה בגרמניה. בנוסף לאחזקותיו בתחום הטלוויזיה, מחזיקה קבוצת סבן חברת מוזיקה SABAN MUSIC GROUP .

 

טלית תקשורת היא אחת מקבוצות ההפקה המובילות בישראל. הקבוצה עוסקת זה כ-30 שנה  בהפקת ערוצי טלוויזיה מקוריים, ייצוג של ערוצים זרים, הפקת סדרות טלוויזיה בישראל ובחו"ל, הפצה ומסחור של זכויות טלוויזיוניות בינ"ל וייצוג אמנים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לקבוצה אחזקות בערוץ הקבוצות המשודר בכבלים ובלוויין, בערוץ הנוער YTV של שידורי הלווין; בחברת TV Mall שקיבלה לאחרונה רשיון בלעדי לשידור ערוץ קניות אינטראקטיבי, הראשון מסוגו בישראל ובקרוב מעלה לשידור את ערוץ BABY המיועד לתינוקות עד גיל 3. הקבוצה מייצגת בישראל את FTV – ערוץ האופנה הבין-לאומי; את רשת השידור הצרפתית 5TV, את ערוץ המוסיקה והתרבות MEZZO, את ערוץ MOTORS, וכן את ערוצי המוסיקה האירופיים MCM.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים