שתף קטע נבחר

השליח שאנס ילדה בת 10 נידון ל-19 שנים וחצי

אלון קורן הורשע באונס ילדה בת 10 באפריל 2002. שופטות בית המשפט המחוזי טענו: "מדובר באדם מסוכן לציבור, אשר גזל את שמחת חייה של הילדה וזרע הרס וחורבן בנפשה ובמשפחתה"

"מדובר באדם מסוכן לציבור, אשר גזל את שמחת חייה של הילדה וזרע הרס וחורבן בנפשה ובמשפחתה". כך כתבו שופטות בית המשפט המחוזי בתל אביב ברכה אופיר, מרים סוקולוב ותחיה שפירא בהחלטתן לגזור עונש של 19 שנות מאסר וחצי על אלון קורן, שהורשע באונס ילדה בת 10.

 

קורן, תושב תל אביב בן 30, הועסק באפריל 2002 כשליח בשופרסל והעביר משלוחים באזור המרכז. באחד משליחויותיו אנס ילדה בת 10 שיצאה מבית הוריה ללוות חברה.

 

הוא המתין לילדה בחצר הבית וכששבה קרא לה לבוא בטענה שיש ילד פצוע בגינה. כשירדה למטה התנפל עליה, סתם את פיה בידיו, ואיים עליה ברצח אם תצעק. הוא גרר אותה לגינה שמאחורי הבניין, השכיב אותה על קרקע קוצית, ואז אנס אותה וביצע בה מעשי סדום. לאחר מכן הורה לה להישאר במקומה וגנב ממנה את הטלפון הנייד שלה.

 

בגזר הדין כתבו השופטות כי מעשיו של קורן "שפלים, בזויים, נתעבים ומעוררים סלידה בכל בן אנוש".

 

לקורן יש עבר עשיר בעבירות אלימות, תקיפה, איומים ועבירות מין. בתי המשפט העניקו לו לא אחת הזדמנויות לשקם את עצמו, אך הוא שב לסורו ואף הקצין את התנהגותו העבריינית. "אין ספק שהנאשם מהווה סכנה לשלום הציבור וזקוק לטיפול בעברייני מין, אך למרות העובדה שהוא ובני משפחתו היו מודעים לצורך שלו בקבלת טיפול, דבר לא נעשה בנדון", כתבו השופטות.

 

עוד הן קבעו כי במקרה זה יש להעדיף את האינטרס הציבורי ההרתעתי על פני נסיבותיו האישיות של קורן, והחליטו שהוא אינו אינו מתאים לשיקום מכיוון שלא הודה במעשים המיוחסים לו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'רמי פלדמן
"מעשים המעוררים סלידה בכל בן אנוש". אלון קורן
צילום: ג'רמי פלדמן
מומלצים