שתף קטע נבחר

חשד: בן 50 תקף מינית נערה שהכיר בצ'ט

תושב חדרה נעצר לאחר שהנערה התלוננה כי הזמין אותה לביתו וביצע בה מעשים מגונים, לאחר התכתבות של חודשים. הוא מכחיש את המעשים וטוען כי הנערה היא מתלוננת סדרתית נגד גברים. מעצרו הוארך בארבעה ימים. בבית המשפט התברר כי השניים נפגשו כבר מספר פעמים

תושב חדרה בן 50 נעצר אמש (ד') בחשד שביצע מעשה סדום בנערה בת 14, אותה הכיר בצ'ט באינטרנט. החשוד מכחיש את המעשים המיוחסים לו. בית משפט השלום האריך את מעצרו בארבעה ימים.

 

הנערה, תושבת מרכז הארץ, סיפרה למשטרה כי הכירה את החשוד, מרדכי דמתי, בעת שגלשה בצ'טים באינטרנט. לדבריה, במהלך ההתכתבות ביניהם, שארכה מספר חודשים, מסר לה האיש פרטים כוזבים על עצמו.

 

בדיון להארכת המעצר בבית המשפט התברר כי הנערה נפגשה עימו מספר פעמים בחודשיים האחרונים. לדבריה, בעת ששהתה בביתו הוא ניצל את ההזדמנות וביצע בה מעשה סדום ומעשים מגונים.

 

לאחר ששבה לביתה, התלוננה הנערה במשטרה ומסרה פרטים על החשוד ועל מקום מגוריו. התלונה הועברה למשטרת חדרה והחקירה הוטלה על מיחלק הנוער בתחנה. אמש איתרו החוקרים, בסיוע אנשי מודיעין, את החשוד והוא נעצר לחקירה, בה הכחיש את החשדות נגדו.

 

בדיון בהארכת המעצר אמר נציג המשטרה כי המחשב של דמתי הוחרם אך עדיין לא נבדק. כמו כן אמר כי הנערה עדיין לא עברה בדיקה גינקולוגית.

 

סניגורו של דמתי, עו"ד רועי קרן, אמר כי הנערה היא מתלוננת סדרתית וכי העלילה בעבר על החבר שלה כי אנס אותה והכניס אותה להריון וכן העלילה על מורה בבית ספרה כי היה איתה בקשר מיני.

 

הסניגור אמר עוד כי מרשו הוא אלמן הסובל מהלם קרב כתוצאה מעבודתו בשירות בתי הסוהר ופציעתו בשכם. לדבריו, הנערה התאהבה בו ומשלא נענה לחיזוריה ואמר לה כי הוא רואה עצמו כדמות אב עבודה, היא איימה להתאבד. לדברי הסניגור, כיוון שדמתי מנע ממנה להתאבד, היא החליטה להעליל עליו כי אנס אותה.

 

בהחלטה קבע השופט אהוד קפלן כי מחומר החקירה עולה שהחשוד עבר לפחות חלק מהעבירות המיוחסות לו והורה להאריך את מעצרו בארבעה ימים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים