שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מהיום: ערוץ "טבע הדברים" בשידורים מלאים

  יבוסס על הפקות מקור ישראליות, בהן תוכנית ריאליטי על שמנים ותוכנית לימודי גיטרה עם ארז נץ. בעליו מצפים ל-100 אלף מנויים

  היום (א', 18:00) מתחיל ערוץ "טבע הדברים" בשידורים מלאים, לאחר כחודש וחצי של שידורי ניסיון. הערוץ, בראשותו של אודי רן, מבוסס על הפקות מקור ישראליות, ומשדר 24 שעות בימממה באפיק 48 בכבלים הדיגיטליים ובאפיק 35 ב-yes.

    

  "טבע הדברים" הוא הערוץ הראשון שעולה לאוויר במתכונת של רישיון שידורים מיוחד שניתן ע"י מועצת הכבלים והלווין. הערוץ ישלם לחברות הכבלים והלווין על השימוש בתשתיותיהן, ויגבה את דמי המנוי ישירות מהלקוחות. דמי המנוי ייגבו החל מראשית אוגוסט ויעמדו על 14 שקלים לחודש. מאוחר יותר, אם וכאשר יגיע הערוץ יגיע ל-70 אלף מנויים, יעלה מחירו ל-18 שקלים. הערוץ יימכר בנפרד ולא כחלק מאחת מחבילות השידור.

   

  לוח השידורים של הערוץ יכלול בשלב הראשון 6 שעות שידור ראשוניות מדי יום, שירוצו בארבעה לופים. התוכניות הבולטות בלוח המשדרים הן "אנשים משנים חיים", תוכנית ריאליטי בהנחיית שמעון בכר, שתעקוב אחר חמש נשים וחמישה גברים בעלי משקל עודף שרוצים לשנות את חייהם ולהוריד במשקל שתעלה בעוד כחודשיים; "הלוחמים" בהנחיית אילת פלר שמצטרפת ליחידות צה"ל השונות – בהן גבעתי, יחידת האלפיניסטים, קורס חובלים ועוד - במהלך גיבושים, ניווטים ומסעות. הסדרה הופקה בסיוע דובר צה"ל ותכלול 6 פרקים; ו"החשמלית", תוכנית לימודי גיטרה בהנחיית ארז נץ.

   

  עוד יהיו בערוץ תוכנית דוקו-דרמה על בית החולים הווטרינרי בבית דגן, תוכנית שיפוצים, תוכנית על גמילה מסמים, תוכניות תיירות וטיולים בארץ ובעולם, תוכנית שיט בהנחיית רות גונזלס, מדריך להורים בהנחיית מעין קרת, תוכנית לייף-סטייל בהנחיית אלונה פרידמן, ותוכנית על התמכרויות וגמילה מסמים בהנחיית ד"ר אייל מדני. בעתיד מתכנן הערוץ תוכניות דוקו-דרמה נוספות, בהן מעקב אחר חייו של נהג מונית.

   

  בהפקת התוכניות ובתשתיות הערוץ הושקעו כארבעה מיליון דולר, והערוץ מתכוון להשקיע 2-3 מיליון דולר בשנה בתוכניות. לדברי המנכ"ל והבעלים אודי רן, לערוץ יש כבר עכשיו כ-3,000 שעות מצולמות. הערוץ קבע לעצמו כיעד לסיים את שנת השידורים הראשונה עם 100 אלף מנויים. בתשובה לשאלה עם המיזם הזה אינו יומרני מדיי, השיב רן כי הוא "מתבסס על מאגר המנויים של מגזין 'טבע הדברים' ועל פניות שכבר קיבלנו במהלך שידורי הניסיון. כשאתה מצפה ובונה משהו במשך ארבע שנים, אני לא חושב שאפשר לקרוא לזה יומרני".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתוך התכנית
  "אנשים משנים חיים" ערוץ טבע הדברים
  מתוך התכנית
  מתוך התכנית
  אילת פלר "הלוחמים" ערוץ טבע הדברים
  מתוך התכנית
  לאתר ההטבות
  מומלצים