שתף קטע נבחר

אתר התשלומים של הביטוח הלאומי סגור בשבת

גולשים מדווחים שעדיין לא ניתן לשלם ברשת לביטוח לאומי. דובר המוסד: "השירות ניתן בכל ימות השבוע לא כולל שבת. לגבי שינוי בימי ובשעות השירות, מינהלת המוסד תגיב על הנושא בזמן הקרוב"

למה האתר של ביטוח לאומי אינו מאפשר לגולשים לשלם למוסד בשבתות? על פי תלונות של גולשים שדיווחו ל-ynet, האתר עדיין לא מאפשר לבצע תשלום בשבתות, על אף שבעבר הרחוק נמסר ל-ynet כי הנושא בבדיקה.

 

בחודש יוני בשנה שעברה דיווחנו כי לא ניתן לשלם בשבת באתר האינטרנט של המוסד לביטוח לאומי. גולשים שניסו להיכנס ולשלם לפני יציאת השבת, קיבלו את ההודעה הבאה: "לקוחות נכבדים. האתר סגור כעת. האתר ייפתח במוצאי שבת בשעה 20:38".

 

עם זאת, איזורים אחרים באתר, כגון חיפוש מידע, פעלו כרגיל. כמו כן, מערכות גבייה אחרות של הממשלה, ובראשן הקניון הממשלתי המקוון, פתוחות בשבת.

   

בתגובה ל-ynet מסר אז חיים פיטוסי, דובר המוסד: "הוחלט לסגור את השירות בשבת, על בסיס ההנחה כי שירותים דומים לא פועלים בסוף השבוע. לאחר שהתברר לנו כי הקניון הממשלתי פועל בשבת נביא את העניין לדיון נוסף במנהלת המוסד". פיטוסי טען כי סגן שר הרווחה הרב אברהם רביץ, כלל לא היה מעורב בנושא. "יש לציין, כי המוסד לביטוח לאומי עצמאי בהחלטותיו", הוא אמר.

 

נראה כי הדיון בנושא לא התקדם בתשעה החודשים שחלפו מאז ושירות התשלומים ממשיך להיסגר מדי שבוע, עם כניסת השבת ועד לצאתה. פיטוסי מסר היום בתגובה: "השירות ניתן בכל ימות השבוע, לא כולל שבת. באשר לשינוי בימי ובשעות השירות, מינהלת המוסד תגיב על הנושא בזמן הקרוב".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ביטוח לאומי. עדיין נח בשבת
מומלצים