שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מיקרוסופט נכנעה: הדפדפן IE7 פתוח לכולם, ללא WGA
  החל מיום ה' מאפשרת ענקית התוכנה לכל משתמשי Windows XP להוריד את הדפדפן Internet Explorer 7, ללא בדיקה של המנגנון האנטי פיראטי Windows Genuine Advantage. הערכה: המהלך הוא על רקע החשש מעליית כוחם של דפדפנים מתחרים
  מוטב מאוחר מאשר לעולם לא. החל מיום ה' האחרון, מיקרוסופט מציעה להורדה את Internet Explorer 7 לכל משתמשי Windows XP. עד כה התאפשרה ההורדה לבעלי עותקים חוקיים בלבד של מערכת ההפעלה, אשר אושרו על ידי הרכיב האנטי פיראטי Windows Genuine Advantage.

   

  Internet Explorer 7 יוצע לכל משתמשי Windows XP באמצעות מערכת העדכונים האוטומטית או בהורדה ישירה. הגירסה החדשה מכילה מספר שינויים מינוריים: סרגל התפריט כעת מוצג כברירת מחדל, הדפדפן מפעיל הדרכה לשימוש ראשוני והיכרות והתווסף קובץ MSI חדש להתקנה קלה בידי מנהלי רשתות.

   

  סטיב ריינולדס, מנהל המוצר, כותב בבלוג של רשת הפיתוח MSDN, כי הרכיב נגד "דיג נתונים" (Phishing) הכלול בדפדפן, מנע בממוצע 900,000 הונאות אפשריות כל שבוע וכי Internet explorer 7 הוא הדפדפן הנפוץ ביותר בעולם.

   

  עוד טוען כי ריינולדס כי הדפדפן מוצע לכלל משתמשי XP, עקב דאגה ל"סביבה הכוללת" של משתמשי Windows. אולם, אחרים סבורים, כי מיקרוסופט חוששת מעלייתם של דפדפנים אלטרנטיביים, דוגמת Firefox, Opera ודפדפן ספארי של אפל, אשר לאחרונה הוצע בגירסה גם לסביבת Windows.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מיקרוסופט נכנעה: הדפדפן IE7 פתוח לכולם, ללא WGA"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים