שתף קטע נבחר

חיים רביבו עוזב את הארץ בעקבות איומים עליו

בשבוע שעבר הודיע כדורגלן הנבחרת לשעבר על מעברו לארה"ב כדי לפתח את עסקי התכשיטים של רעייתו. כעת מתברר כי הסיבה העיקרית לצעד המפתיע היא סכסוך אישי שלו עם גורמים מהעולם התחתון. רביבו בתגובה: "זה תלוש מהמציאות"

האמת מאחורי עזיבתו של חיים רביבו את ישראל. בשבוע שעבר הודיע כוכב נבחרת ישראל לשעבר על כוונתו לעזוב את הארץ כדי לפתח בחו"ל את עסקי התכשיטים של רעייתו. העיתון 'ידיעות אחרונות' מפרסם הבוקר (א') כי הסיבה העיקרית לצעד המפתיע היא אחרת: סכסוך אישי של רביבו עם גורמים מהעולם התחתון.

 

כזכור, ביום רביעי האחרון פורסמו בכלי התקשורת ידיעות תמימות לכאורה ומאוד מפתיעות. "חיים רביבו יעבור להתגורר בארצות הברית לרגל עסקיו ולרגל פיתוח עסקי התכשיטים של אשתו", נאמר באותן ידיעות, שהפיצו גורמים המקורבים לרביבו, כוכב נבחרת ישראל בעבר וכיום איש עסקים מצליח שנטוע עמוק בישראל בכלל ובעירו אשדוד בפרט.

 

רביבו עצמו ניסח זאת כך: "בכל הקריירה שלי, מתחילתה ועד סופה, רעייתי שגית תמיד הלכה אחריי לכל מקום ותמכה בי בכל הקריירה. עכשיו הגיע הזמן שאני אלך אחריה, אעזור לה להגשים את החלומות שלה ואתמוך בה בהצלחה כפי שהיא תמכה בי".


רביבו ורעייתו שגית. מה הסיבה האמיתית לעזיבה? (צילום: ענת מוסברג)

 

כעת, כאמור, לא נראה כי זו הסיבה העיקרית בעטיה נאלץ רביבו להודיע במפתיע על עזיבתו לארה"ב. מתברר כי לאחרונה גורמים עבריינים נטפלו לחיים רביבו באופן אישי והפעילו עליו איומים. הסכסוך הגיע לידיעתן של כמה דמויות מפתח בעולם התחתון.

 

בעקבות המאורעות הללו, ומשיקולים עסקיים נוספים, החליט רביבו לעבור עם בני משפחתו לחו"ל. לפני שקיבל את ההחלטה הסופית לעבור, נועץ חיים ברב המקובל יאשיהו פינטו, שחצרו ומוסדותיו נמצאים באשדוד ורביבו נוהג להיוועץ בו בעניינים שונים.

 

רביבו עצמו מכחיש את הידיעות ואמר הבוקר כי נסיעתו הקרובה ללוס אנג'לס עם משפחתו, תוכננה כבר לפני מספר חודשים, וזאת מתוך מטרה להרחיב את עסקיו האישיים בארה"ב. שחקן העבר טוען כי משפחתו מתכוונת לצאת לארה"ב רק בעוד כחודשיים, לקראת תחילת שנת הלימודים הבאה.


ינהל את עסקי שותפו בארה"ב. רביבו וג'קי בן זקן (צילום: צפריר אביוב)

 

רביבו: "כל ניסיון לייחס למעבר מניעים שאינם משפחתיים או עסקיים הוא תלוש מהמציאות. אין לי שום כוונה להתנתק מעסקיי בישראל, מחבריי, ממשפחתי וממ.ס. אשדוד ואמשיך להיות על הקו ישראל-לוס אנג'לס". עוד הוסיף רביבו כי משפחתו רגילה לעבור מדי כמה שנים לארץ אחרת, וכרגע ההחלטה היא להעביר את השנים הקרובות בלוס אנג'לס.

 

עם זאת, גורם המקורב לרביבו מסר אמש כי "המאורעות האחרונים, שאינם קשורים לעסקים של חיים, היוו שיקול חשוב בקבלת ההחלטה באופן מיידי".

 

גורמים המקורבים לרביבו מסרו כי לאחר שהוא ומשפחתו יתמקמו ככל הנראה בלוס אנג'לס,

 יעסוק רביבו בפיתוח העסקים הפרטיים שלו ושל שותפו, ג'קי בן זקן. בתקופה האחרונה טס רביבו עם בן זקן לארצות הברית, והאחרון הציע לו לנהל את ההשקעות הפרטיות שלהם בחוף המערבי. התכנית הזו התאימה מאוד לרביבו, על רקע הפרשה.

 

אמש אמר מקורב לרביבו: "אכן זה מספר חודשים חיים שקל את האפשרות לעבור לתקופת זמן מסויימת לחו"ל, כדי לעסוק בפעילויות נוספות. אין ספק שגם המאורעות האחרונים, שלא קשורים לנושאים העסקיים, היוו שיקול בקבלת ההחלטה באופן מיידי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חיים רביבו
צילום: עופר עמרם
מומלצים