שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  חתונת השנה האמריקאית
  צ'לסי קלינטון, שושלת לנצר מפורסם, נישאה לפני חודש לבחיר לבה, מארק מזווינסקי. האם הכוכבים הסיניים היו לצדם? אולי היה צריך לבחור בתאריך אחר? ומה המפה של כל אחד מהם אומרת על החיבור של שניהם?

  בחתונת השנה באמריקה, שעלותה היתה כ-3 מליון דולר, נישאה צ'לסי קלינטון לבחיר ליבה, מארק מזווינסקי היהודי. פיוס לא מובטח בין הסינים לאמריקאים, אך מעניין לראות כיצד רואים בכוכבים הסיניים את הזוגיות האמריקאית.

   

  היא, הוא והם 


  צלסי קלינטון 15.12.77 13:30
  צ'לסי קלינטון 15.12.77 13:30
  שנה חודש יום שעה
  ינג מתכת ין מים ינג מים ין עץ
  נמר כבשה סוס חזיר
   

  היא לא רק נאה ובעלת שם, היא גם חכמה, רגישה ואינטואיטיבית באופן מיוחד. היא קיבלה גנים משובחים, וכמו הוריה היא שאפתנית מאין כמוה. היא נולדה כבר ברוכת כישרונות מלידה, בעלת חזון, חוש צדק, קסם אישי, תפיסת עולם אופטימית וים של כישרון שעוד יבוא לידי ביטוי ויביא לה פרסום ושם טוב. ניכר שבשלב מסויים של חייה היא תמצא פחות עניין בזוגיות שלה ויותר בפוליטיקה. כמו כן, נושא הכסף לא מנקודות החוזק שלה. היא נאמנה אך זקוקה לעצמאות, לשינויים ולריגושים כדי לפעול. מוטב יהיה אם תישמר בחייה מקבלת עצות מוטעות. דברים ישתפרו בהמשך חייה וניכר שבגיל בוגר מגיל 42 לערך היא תעלה על הסוס. כישרון הביטוי והדיבור שלה יקבלו חשיפה ותבוא הצלחה. צלסי קלינטון היא הפוליטיקאית הבאה של ארה'ב, כדאי להכיר אותה.


  מארק מזווינסקי 15.12.77

  מארק מזווינסקי 15.12.77
  שנה חודש יום שעה
  ין אש ינג מים ינג אש לא ידועה
  נחש חולדה סוס לא ידוע
   

  עצמאי, עקשן מידי וזקוק לדמות אמהית ו/או לאמו, שתדחוף ותעודד. ניתן לסמוך עליו, מעמד וכסף החשובים לו במיוחד יגיעו, בדרך כלל, בזכות קסם אישי וקשרים אישיים. באופיו הוא חווה בדידות שתבוא לידי ביטוי גם בזוגיות. בעיות עם נשים וכסף יאפיינו אותו במהלך חייו וישפיעו על מצב הרוח ועל יחסיו עם אנשים בסביבתו. עליו להישמר מחברים ומתחרים המקיפים אותו ולוטשים עיניים לכספו. ישכיל אם ידע לשמור על הכסף שלו. מפה עם קונפליקטים פנימיים ומצב רוח משתנה: מוחצן-מופנם, בדידות-חיי חברה, מורד ואמיץ - אוהב מסגרת, חוקים וגבולות וכד'. יקל לו אם ילמד לאזן את הכוחות המנוגדים בתוכו.

   

  יחסים של משיכה דחייה קיימים בין מארק השייך לטיפוס האש וצ'לסי השייכת לטיפוס המים. צפויים להיוולד להם ילדים מוכשרים בעלי קסם אישי במיוחד, בצד אתגרים לא קלים במערכת הזוגית, הצורך שלה בריגושים והקונפליקטים הפנימיים שלו יעוררו בעיות תקשורת, ואם הם לא ישכילו ללמוד לקבל כל אחד את השוני של השני צפויים אתגרים במערכת הזוגיות בסביבות גיל 41 ככל שצ'לסי תצליח בקריירה.


  החתונה נערכה ב-31.7.10 בערב

  החתונה נערכה ב-31.7.10 בערב
  שנה חודש יום שעה גיל 24-33 גיל 34-43
  ינג מתכת ין מים ינג מים ין עץ ין מתכת ינג מתכת
  נמר כבשה סוס חזיר תרנגול קוף
    

  בחירת יום חתונה נחשבת לליבה בתרבות במזרח. נראה, באופן ברור, היעדר השימוש והאמונה בתזמון שבחרו הקלינטונים. 3 מליון דולר נועדו לעזרים חיצוניים ולמה שנראה לעין ואף לא פני נוסף לחשוב באמת. בחירת היום בעייתית לאור העובדה שמדובר ביום של סגירה וריקנות בו האנרגיה נמוכה ומיועדת לסיומות ולא להתחלות מוצלחות. בנוסף, כוכבים טובים לא זרחו באותו יום כדי לסייע. אם החתונה נערכה אחרי השעה 21:00 אזי זה לטובה. נאחל להם שישכילו לתמרן בין הכוחות המנוגדים מחוץ ופנים ולהוציא את המיטב מהמערכת הזוגית.

   

  שרונה פומס, פנג שואי

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים