שתף קטע נבחר

תמונות השבוע: זבל במנילה, ג'פניקה בברזיל

באיראן חגגו עלייה למונדיאל, באנגליה נפתח מרוץ הסוסים המשופע בכובעים ססגוניים ובהודו הפגינו אלפי איכרים במחאה על הפקעת שטחים חקלאיים. כך נקלט השבוע העולם במצלמה

כתבות נוספות בעמוד הפייסבוק של ynet

 

תמונות השבוע בעולם - כתבות אחרונות:

להט"ב היות האדם לבדו

תמונות השבוע: אש בגולן, מפגינות בעירום בברלין

 

בארה"ב עדיין לא נרגעו מחשיפת תוכנית הציתותים הגדולה. בתמונה: ראש סוכנות ה-NSA קית' אלכסנדר (משמאל) וסגן ראש ה-FBI שון ג'ויס בוועדת המודיעין של הסנאט (צילום: AFP) (צילום: AFP)
בארה"ב עדיין לא נרגעו מחשיפת תוכנית הציתותים הגדולה. בתמונה: ראש סוכנות ה-NSA קית' אלכסנדר (משמאל) וסגן ראש ה-FBI שון ג'ויס בוועדת המודיעין של הסנאט(צילום: AFP)


צעירים איראנים חוגגים בבית קפה את עליית נבחרתם לטורניר גביע העולם בכדורגל אחרי שגברו על דרום קוריאה בתוצאה 0:1 (צילום: AFP) (צילום: AFP)
צעירים איראנים חוגגים בבית קפה את עליית נבחרתם לטורניר גביע העולם בכדורגל אחרי שגברו על דרום קוריאה בתוצאה 0:1(צילום: AFP)

המוני בריטים מריעים למלכה אליזבת ה-2, לבנה צ'רלס ולרעייתו קמילה, שהגיעו לצפות ביום הראשון של מרוץ הסוסים המסורתי בברקשייר, רויאל אסקוט (צילום: AFP) (צילום: AFP)
המוני בריטים מריעים למלכה אליזבת ה-2, לבנה צ'רלס ולרעייתו קמילה, שהגיעו לצפות ביום הראשון של מרוץ הסוסים המסורתי בברקשייר, רויאל אסקוט(צילום: AFP)

מרוץ הסוסים הבריטי רויאל אסקוט נודע לא רק בסוסיו אלא גם בכובעים הססגוניים של נשות האצולה המקומית. המרוץ נערך מדי שנה מאז 1711 וכובעים מוגדרים כפריט לבוש חובה במרוץ (צילום: AFP) (צילום: AFP)
מרוץ הסוסים הבריטי רויאל אסקוט נודע לא רק בסוסיו אלא גם בכובעים הססגוניים של נשות האצולה המקומית. המרוץ נערך מדי שנה מאז 1711 וכובעים מוגדרים כפריט לבוש חובה במרוץ(צילום: AFP)

600 תלמידים לרפואת חירום בעיר לינגן בגרמניה ניסו לשבור את שיא העולם למספר אנשים שמבצעים החייאה בבובות (צילום: AFP) (צילום: AFP)
600 תלמידים לרפואת חירום בעיר לינגן בגרמניה ניסו לשבור את שיא העולם למספר אנשים שמבצעים החייאה בבובות(צילום: AFP)

כ-5,000 איכרים הודים הפגינו בעיר גנדינגאר שבמדינת גוג'אראט במחאה על החלטת הממשלה להשקיע בפיתוח האזור על חשבון השטחים החקלאיים (צילום: AFP) (צילום: AFP)
כ-5,000 איכרים הודים הפגינו בעיר גנדינגאר שבמדינת גוג'אראט במחאה על החלטת הממשלה להשקיע בפיתוח האזור על חשבון השטחים החקלאיים(צילום: AFP)

אמני קרקס אאולו מבצעים חזרה גנרלית לקראת המופע שיערכו במדריד (צילום: AFP) (צילום: AFP)
אמני קרקס אאולו מבצעים חזרה גנרלית לקראת המופע שיערכו במדריד(צילום: AFP)

הפגנות המחאה הגדולות בטורקיה נגד ממשלת ארדואן שינו כיוון והפכו למחאת האדם העומד (צילום: AFP) (צילום: AFP)
הפגנות המחאה הגדולות בטורקיה נגד ממשלת ארדואן שינו כיוון והפכו למחאת האדם העומד(צילום: AFP)

באינדונזיה ממשיכות הפגנות המחאה נגד החלטת הממשלה להעלות את מחירי הדלק (צילום: AFP) (צילום: AFP)
באינדונזיה ממשיכות הפגנות המחאה נגד החלטת הממשלה להעלות את מחירי הדלק(צילום: AFP)

15 כדורים פורחים עוברים מעל מצר קיאונגזו בדרום סין במסגרת תחרות שבה הם צריכים לחצות את המצר תוך שעתיים וחצי (צילום: AFP) (צילום: AFP)
15 כדורים פורחים עוברים מעל מצר קיאונגזו בדרום סין במסגרת תחרות שבה הם צריכים לחצות את המצר תוך שעתיים וחצי(צילום: AFP)

 

יותר מאלף בני אדם נהרגו בהצפות בצפון הודו. תושבים רבים וגם תיירים זרים עדיין ממתינים לחילוץ (צילום: AFP) (צילום: AFP)
יותר מאלף בני אדם נהרגו בהצפות בצפון הודו. תושבים רבים וגם תיירים זרים עדיין ממתינים לחילוץ(צילום: AFP)

הר הגעש פוג'י הוא ההר הגבוה ביותר ביפן ומתנשא לגובה של 3,776 מטרים. ההר ואגם קָ‏או‏וָ‏אגוּ‏צִ'י שלמרגלותיו מתמודדים על הזכות להפוך לאתר מורשת עולמית של UNESCO (צילום: AFP) (צילום: AFP)
הר הגעש פוג'י הוא ההר הגבוה ביותר ביפן ומתנשא לגובה של 3,776 מטרים. ההר ואגם קָ‏או‏וָ‏אגוּ‏צִ'י שלמרגלותיו מתמודדים על הזכות להפוך לאתר מורשת עולמית של UNESCO(צילום: AFP)

במוזיאון התעופה סמית'סטאון בווירג'יניה הציגו מטוס סולארי בעל רוחב כנף של 63 מטרים שמסוגל לטוס במהלך היום והלילה ללא צורך בדלק (צילום: AFP) (צילום: AFP)
במוזיאון התעופה סמית'סטאון בווירג'יניה הציגו מטוס סולארי בעל רוחב כנף של 63 מטרים שמסוגל לטוס במהלך היום והלילה ללא צורך בדלק(צילום: AFP)

הספינה הסולארית הגדולה ביותר בעולם, MS Turanor PlanetSolar משווייץ, עוברת ליד פסל החירות בדרכה לעיר ניו יורק. על סיפון הספינה מדענים מז'נבה שחוקרים שינויי אקלים במי המפרץ (צילום: AFP) (צילום: AFP)
הספינה הסולארית הגדולה ביותר בעולם, MS Turanor PlanetSolar משווייץ, עוברת ליד פסל החירות בדרכה לעיר ניו יורק. על סיפון הספינה מדענים מז'נבה שחוקרים שינויי אקלים במי המפרץ(צילום: AFP)

תושבים עומדים ליד אתר פסולת בבירת הפיליפינים מנילה. העירייה אסרה על שימוש בשקיות פלסטיק וקופסאות אוכל מקלקר כחלק ממאמציה להקטין את כמות הפסולת שמיוצרת על ידי התושבים (צילום: AFP) (צילום: AFP)
תושבים עומדים ליד אתר פסולת בבירת הפיליפינים מנילה. העירייה אסרה על שימוש בשקיות פלסטיק וקופסאות אוכל מקלקר כחלק ממאמציה להקטין את כמות הפסולת שמיוצרת על ידי התושבים(צילום: AFP)

אוהד נבחרת יפן בכדורגל חוגג במהלך משחק נבחרתו נגד נבחרת איטליה בטורניר גביע הקונפדרציות הנערך בברזיל (צילום: AFP) (צילום: AFP)
אוהד נבחרת יפן בכדורגל חוגג במהלך משחק נבחרתו נגד נבחרת איטליה בטורניר גביע הקונפדרציות הנערך בברזיל(צילום: AFP)

סופה חזקה שפקדה את דרום-מערב צרפת גרמה להצפות גדולות, לנזקים לעשרות בתים, לשיבושים בטיסות ולמותם של שני בני אדם (צילום: AFP) (צילום: AFP)
סופה חזקה שפקדה את דרום-מערב צרפת גרמה להצפות גדולות, לנזקים לעשרות בתים, לשיבושים בטיסות ולמותם של שני בני אדם(צילום: AFP)

עשרות אלפי בני אדם יצאו להפגין בערי ברזיל במחאה על יוקר המחיה והמסים הגבוהים. השוטרים לא היססו להשתמש בגז מדמיע נגד מפגינים, שטענו מצדם כי הממשלה משקיעה מיליארדי דולרים בטורניר גביע העולם לכדורגל בעוד לברזילאים רבים אין מה לאכול (צילום: AFP) (צילום: AFP)
עשרות אלפי בני אדם יצאו להפגין בערי ברזיל במחאה על יוקר המחיה והמסים הגבוהים. השוטרים לא היססו להשתמש בגז מדמיע נגד מפגינים, שטענו מצדם כי הממשלה משקיעה מיליארדי דולרים בטורניר גביע העולם לכדורגל בעוד לברזילאים רבים אין מה לאכול(צילום: AFP)

נהג מאיחוד האמירויות ועמיתו הבריטי משתתפים במוקדמות אליפות העולם למכוניות ראלי בסרדיניה (צילום: AFP) (צילום: AFP)
נהג מאיחוד האמירויות ועמיתו הבריטי משתתפים במוקדמות אליפות העולם למכוניות ראלי בסרדיניה(צילום: AFP)

דיוויד בקהאם אמנם פרש מכדורגל, אבל אין הדבר מונע מאלפי מעריציו להקיף את מכוניתו בעת ביקורו באוניברסיטת טונג'י שבשנחאי (צילום: AFP) (צילום: AFP)
דיוויד בקהאם אמנם פרש מכדורגל, אבל אין הדבר מונע מאלפי מעריציו להקיף את מכוניתו בעת ביקורו באוניברסיטת טונג'י שבשנחאי(צילום: AFP)

 

הפיקה: עינת אלפסה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
אוהד נבחרת יפן בכדורגל בטורניר גביע הקונפדרציות בברזיל
צילום: AFP
מומלצים