שתף קטע נבחר

"השריף של עטרות" הורשעה ברצח

אסתר מיכאלי, בעלת מוסך בעטרות, הורשעה ברצח סימן מיכל, בעל מפעל סמוך, וכן בניסיון לרצוח את בנו

בית המשפט המחוזי בירושלים הרשיע הבוקר (יום ה') את אסתר מיכאלי, בעלת מוסך בעטרות, ברצח סימן מיכל, בעל מפעל סופרדרינק הסמוך, וכן בניסיון לרצוח את בנו אורן, ובחבלה בכוונה מחמירה כלפי בנו השני רמי.
מיכאלי היתה מסוכסכת זה שנים עם בעלי המפעל הסמוך. היא טענה כי הם מסיגים את גבולה בכך שהם משתמשים בקרקע לצרכי חניה. מדי פעם היא נהגה להתפרץ למפעל ולצעוק, אך הדברים לא הגיעו לאלימות פיזית.
מיכאלי, כך סיפר בעדותו מנהל מינהלת עטרות, נהגה ללכת כשאקדח צמוד לחגורתה, וכונתה "השריף של עטרות". בחודש מארס 98' היא נפצעה, ועקב כך דעכה פעילות המוסך שבבעלותה עד שנסגר כליל. בעקבות זאת, היא ניסתה למכור את שטח המוסך. ביום הרצח הגיעה מיכאלי למפעל סופרדרינק, וביקשה לשוחח עם סימן מיכל, כדי להציע לו לרכוש מחצית משטח המבנה השייך לה.
מעדויות עולה כי מיכאלי התעקשה לסיים את העסקה עוד באותו הערב, אך השניים התקשו, בשל השעה המאוחרת, למצוא עו"ד. לאחר מכן הציע לה רמי, בנו של מיכל, להסיעה הביתה. היא סירבה ואמרה כי היא מעדיפה לנסוע עם בנו השני של מיכל, אורן, שיצא מהמפעל רגעים ספורים קודם לכן. לפיכך צלצל מיכל לבנו וביקש ממנו לשוב למוסך. רגעים אחדים לאחר מכן ירתה מיכאלי בסימן מיכל למוות. היא ירתה גם לכיוונו של בנו, אורן, והיריות פגעו גם בבן הנוסף רמי ובעובדת נוספת ששהתה במקום.
בית המשפט הרשיע את מיכאלי לאחר שדחה את טענותיה כי סימן מיכל היכה בראשה בפחית משקה ותקף אותה מינית. גזר דינה יינתן בקרוב.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: נדב נויהויז
מיכאלי בבית המשפט
צילום: נדב נויהויז
מומלצים