שתף קטע נבחר

סדרת הרובוטים שמלהיבה את ילדי קוריאה

טובוט (TOBOT), סדרת הרובוטים שמלהיבה את ילדי קוריאה מגיעה באופן בלעדי לערוץ ג'וניור לישראל. הטובוטים, הם רובוטים עם אומנויות לחימה מיוחדות השומרים על חייהם של התאומים ריאן וקורי, תוך שהם נקלעים להרפתקאות, מכירים חברים חדשים ונלחמים ביריבים.

 

ערוץ ג'וניור שם לו למטרה לרכוש מותגים מובילים בעלי שם עולמי והסדרה טובוט תצטרף ללהיטים בינ"ל נוספים דוגמת תום החתול המדבר וחברים ,אנגרי בירדס, מאשה והדב המשודרים גם הם בערוץ ג'וניור.

 

על הסדרה: ריאן וקורי הם תאומים שחיים יחד עם אבא שלהם ולהם סוד גדול מאוד. אבא שלהם הוא ד"ר פרנקלין שסובל מנכות. הנכות נגרמה בתאונה בה איבד את אשתו, אימם של ריאן וקורי, ולמרות זאת הוא לא איבד תקווה והמציא את הטובוטים – רובוטים השומרים על שני בניו.

  ( ) ( )

הטובוטים בהיותם החברים הטובים והמיוחדים של ריאן וקורי - הם למעשה מכוניות שיכולות לשנות צורה ולהפוך לרובוטים עם מיומנויות לחימה מיוחדות. הטובוטים נלחמים, רצים, טסים, צוחקים, בוכים ואפילו מספרים בדיחות לתאומים. כי זה בעצם היעוד שלהם לשמור על ריאן וקורי.

 

עם הזמן, ההרפתקאות של הטובוטים ממשיכות ותוך כדי נוצרות חברויות לצד יריבויות חדשות. בכל אותו זמן הטובוטים נלחמים ומגנים על העיר שבה הם מתגוררים מפני הרעים בהנהגתם של אקני והעוזר שלה, דילוק וצבא הרובוטים שלהם.

 

הסדרה טובוט משודרת כיום בהצלחה רבה בדרום קוריאה ובעקבות ההצלחה משודרת הסדרה במדינות נוספות דוגמת רוסיה, צרפת , איטליה. וכאמור תעלה לשידור בישראל בערוץ ג'וניור כבר בחודש מרץ הקרוב.

 

בנוסף, הושק בכל המדינות בהן משודרת הסדרה, קו צעצועים רחב הכולל למעלה מ-50 דגמים וגדלים שונים של טובוטים ברמות מחיר שונות וכן עבור שכבות גיל שונות. טובוט הוא הצעצוע הנמכר ביותר בקוריאה ועל פי נתוני המכירות של חברת YOUNG TOYS בעלת הזכויות, לכל ילד בקוריאה בגילאי 4-7 , יש בממוצע כ-8 טובוטים. בישראל הפצת הצעצועים ,תיעשה ע"י חברת סטופר.

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סדרת הרובוטים שמלהיבה את ילדי קוריאה
מומלצים