אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

משועממת

   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet

רונה   הה... כמה נחמד, גולשים חדשים, הי...

שלא תגידו שלא הזהרתי אתכם, אין לי אתרים טובים להציע לכם. כמו בעולם, ככה גם ברשת הזאת שנקראת אינטרנט אין שום דבר מעניין. כל האתרים במילא אותו הדבר. בפעם הראשונה שהתחברתי לרשת, חשבתי לעצמי שזה בטח יהיה מגניב. שלושה ימים אחר כך כבר אמרתי לעצמי: "רונה - get a life", אבל אני אף פעם לא מקשיבה לי. אבל שלא תבינו אותי לא נכון, אני תמיד שמחה לראות אתרים חדשים, כי ככה הזמן עובר ואפשר ללכת לישון. יש לי כאן כמה אתרים כאילו מגניבים וכאלה שהם כאילו מעניינים, אבל אני יכולה להבטיח לכם דבר אחד: אתם לא תלמדו כאן שום דבר חדש. סידרתי אותם לפי כמה שנדרש ממני לחשוב וכמה מצפים ממני להתאמץ. העניין הוא שכבר לא חשבתי על כלום בערך שנתיים ולא עשיתי כלום עוד יותר זמן. בקיצור, אם סתם הדלקתם את המחשב (כמוני), אני אדאג שזה באמת יהיה סתם

 לא נדרשת פעילות מוחית
www.passthison.com/newcamera
מצלמת קסם וירטואלית תצלם אתכם ואם תרצו, תוכלו לשלוח אותה לחברים. בדיחה ישנה שעדיין עובדת, גם אחרי שמכירים אותה. אבל האמת, הדף הפותח עם שני הרקדנים הרבה יותר משעשע.

www.pirsumedia.co.il/game
לפעמים כשהכספומט מוציא לי איזה חמישים שקלים, אני חושבת לעצמי, מאיפה הכסף הזה הגיע. באתר הזה אפשר לפעמים לקבל גם תשובה. אפשר לבדוק כאן את קורות שטרי הכסף שלכם ולקרוא על של אחרים. לי אין כל כך חשק לזוז מהמקום, אז במקום אפשר לעקוב אחרי שטר שנסע מקרית שמונה לאילת.

www.eye4u.com/showroom/heavyflash
קליפ פלאש מושקע שאפשר לשבת ולבהות בו עד אינסוף. אני משתדלת להקדיש לזה כמה שעות ביום, מתחביבי היותר האהובים.

www.urban75.com/Mag/bubble.html
מכירים את הניילון הזה לעטיפת חפצים, ששמים במשלוח של דברים שבירים? זה עם הבועות. נורא כיף לפוצץ אותן, אבל נורא עצוב כשזה נגמר. אז כאן יש דף בועות פלסטיק וירטואלי שאפשר להמשיך ולפוצץ לעד, להעברת זמן אינסופית. זה סטארט-אפ!


 דרושה תגובה לגירויים חיצוניים
www.eye4u.com/showroom/websynth
אחרי הקליפ פלאש (מי שלא קרא, שיבדוק למעלה), אני נרגעת לי קצת עם סינטיסייזר וירטואלי בפלאש. אני מנגנת לי סט של האוס טוב ומרגישה מיצוי עצמי. טוב, לחצי דקה. אבל גם זה משהו בשבילי.

www.javaonthebrain.com/java/puzz15
משחק חלקים נעים – בדיוק כמו שקיבלתי בשקית הפתעה בכיתה ג'. אתם לא יודעים איזה אושר הרגשתי כשמצאתי את האתר הזה. במיוחד כשהצלחתי סוף סוף, חמש עשרה שנים מאוחר יותר לסדר את המספרים.

www.lunarshop.co.il
כאן קניתי לי מגרש על הירח. אי אפשר אמנם בעתיד הנראה לעין לעשות עם זה כלום, אבל אפשר להוריש את המגרש לילדים. גם הם לא יוכלו לעשות עם זה כלום אבל אולי הנינים שלהם יוכלו לבנות להם קוטג' בשכונת בנה ביתך היוקרתית שבצד האפל.

www.shoko.calarts.edu/~alex/recycler
מציגים כאן תמונות אמנותיות שנוצרו על ידי שילוב אקראי של מצלמות רשת. אפשר גם ליצור תמונה משלכם ולהרגיש שאתם אמנים מאוד מוכשרים. זה נורא מספק וגם מזכיר לי שרציתי פעם ללמוד בבצלאל.


 נדרש תפקוד מחשבתי מינימלי
auctions.yahoo.com
בילוי נפלא לאחר-צהריים רגיל. נכנסים לאתר המכירות הפומביות של יאהו, שמרכז פריטי אספנות ועתיקות. זה אשכרה שוק פישפשים בלי לצאת מהבית - רואים המון דברים מוזרים ומגניבים ובסוף חוזרים הביתה בלי לקנות כלום.

www.treeloot.com
מחפשים את הכסף שמוחבא בתוך העץ ואם מוצאים (לזכות בלוטו יותר קל) מתעשרים. אני יכולה לשחק שעות. התרגשות גדולה בלי שום מאמץ.

www.conceptlab.com/simulator
מי לא היה רוצה להיות עובד מקדולנד? כאן אתם עוברים יום שלם כזה: קמים בבוקר, מתרחצים ואחר כך מכינים המבורגר ועוד המבורגר ועוד המבורגר. זה לפי דעתי ההפך המהותי של סימולטור טיסה, וזה גם הרבה יותר "החיים האמיתיים". למה יש סיכוי יותר גבוה לקרות - לזה שתהיו טייסים, או לזה שתעבדו במקדונלד?

www.javaonthebrain.com/java/rubik
מישהו בנה קוביה הונגרית וירטואלית, תלת ממדית, שניתנת להזזה לכל כיוון ונדמה שהיא לגמרי אמיתית. אם אתם חושבים שעבר המון זמן מאז שנות השמונים ואתם גדלתם והחכמתם, ועכשיו תצליחו לסדר את הקוביה - תשכחו מזה. מה שכן, אפשר לבלות ימים מול המחשב בניסיונות.


 תגובה פאסיבית לעולם החיצון
www.superbad.com
אתר ביזארי ונפלא. אין לי כל כך מילים לתאר את מה שקורה שם, אבל האמת, גם לא כדאי שאני אנסה, זה עלול להרוס את החוויה. עיסוק מצוין לשעות הפנאי. מומלץ בחום.

www.unamerican.com
אתר פרטי (מלא אירוניה עצמית) של ממציא סיסמאות למכירה; על חולצות, ספלים, מדבקות, סיכות ועוד. באמת בחור מצוין. אם הוא לא היה גר בארצות הברית, בטח היינו יוצאים. בנאדם עם גישה ממורמרת לחיים, כמו שלי.

will.teleportacia.org
צוואתה של אוליה ליאלינה, המורישה את אתרי האמנות שלה למכריה (ניתן לצפות בהם). כל יצירת רשת נפלאה בפני עצמה ואפשר להשתעמם כאן במשך שעות בלי לשים לב אפילו. הייתי כותבת גם אני צוואה כזו, רק שאין לי שום דבר להוריש, אפילו לא יצירות.

www.joeboxer.com
חברה להלבשה תחתונה, שמציעה באתר הרבה יותר מקטלוג מוצרים. אל תטעו, גם אם הניווט קצת מבלבל ויכול להיות שדווקא על ההתחלה נפלתם על הקטלוג, כדאי להמשיך. מצחיק ומגניב. אם הרבה חברות יאמצו את השיטה הזו, אז הרבה יותר אנשים (או לפחות אני), ישוטטו באתרים שלהן.


 עשויה להדרש פעילות מחשבתית מוגברת
jurassic.unicity.com
טוב, כשנמאס לי, אני צריכה להמציא לי חיים מעניינים. למשל על ידי משחק דמויות (Quest) שמתהדר בנושא מהסרט "פארק היורה".

www.rhodes.com/tc
לפעמים גם זה משעמם. אז בשביל זה יש עוד משחק דמויות (Quest), הפעם טירת הדמדומים. יש חיים במשחקים.

www.alwaysif.com
נכנסים לאתר וצופים בסרטים עצמאיים; ארוכים, קצרים, סטודנטיאליים, סרטי אנימציה ואפילו כאלו באורך מלא, הכל און-ליין ברשת. והנה לכם עוד מקום שהוספתי לרשימת ה"כבר לא חייבים להגיע לשם פיזית" – הסינמטק.

games.eesite.com/utopia
כשאני כבר משועממת מעצמי. אני נכנסת למשחק תפקידים (Role Playing Game) בו אני יכולה לבנות ולנהל פרובינציה בעולם ימי-בניימי וירטואלי. העולם משותף לפרובינציות של גולשים נוספים ואני מרגישה סוף סוף שהגשמתי את עצמי - עברתי לעולם ששייך לא רק לי. הבעיה היא שגם העולם הזה מתחיל מתי שהוא לשעמם אותי.


 גלישה עם אופי
  עצוב
  יפת נפש
  אריסטוקרט
  קלפטע
  עוד

מדריך
איפה מוצאים בני זוג, חברים למשחק ועצות מועילות
עוד מדריכים
חדשים
אתרים חדשים שעלו לרשת
הציעו אתר
חדשות
דעות
כלכלה
ספורט
צרכנות
תרבות ובידור
רכילות Pplus
מחשבים
בריאות
ירוק
יהדות
תיירות
רכב
אוכל
יחסים
סרטים
הוט
כלכליסט
משחקים
מקומי
לימודים
מדע
לאישה
דרושים
ynet-shops
ynettours
winwin
בעלי מקצוע
ביגדיל
 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©