אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

עצוב

   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet

נח   אין לי כח. שום דבר כבר לא יצליח לאושש אותי היום

לא, לא, תישארו. אני תמיד ככה. קוראים לי נח וגם אם אני לא רוצה לדבר על כלום, הכנתי לכם שלוש קבוצות אתרים. תבדקו אותם בעצמכם, הם נחמדים. הקבוצה הראשונה היא לימים קשים במיוחד, כמו היום. אני שוקע עמוק לתוך עצמי ועם קצת מאמץ, אני הופך להיות לגמרי וירטואלי, מה שמקל על הכל. בקבוצה השניה יש אתרים לימים שבהם אני קם בבוקר ומדמיין לעצמי שאני עדיין בן עשר. זה נחמד. אני מתקשר לאמא, מדבר איתה קצת ואז גולש לאתרים האלה; אתרים עם משחקי און-ליין שמצליחים להשכיח ממני את העבודה, את האוברדרפט ואת כל הנאחס (אני הרי מדמיין שאני בחופש מבית ספר). אתם בטח גם תשמחו עם האתרים המצחיקים שבקבוצה השלישית, כי אני לא תמיד כמו היום. בתכל`ס, אני יודע ש"כדאי לי לקחת את עצמי בידיים ולצאת מהבלוז האלו, שנחתו עלי". אני יודע ש"החיים הם מה שאני אדאג לעשות מהם". האתרים האלה מצליחים לעודד אותי ואז אני עושה כמה טלפונים ומטפל בכמה עניינים. כן, עד שאני מתעורר שוב ליום עם מצב רוח של היום. טוב תיהנו, כי החיים דרך האינטרנט מלאים בהרבה יותר אלטרנטיבות מהאמיתיים.

 הלוואי ובכלל לא הייתי
www.mop.ort.org.il/poetry
אני לא משורר, אבל כשאני באתר הזה אני מצליח לכתוב קצת. אפשר להרכיב שיר שמביע את רגשותיכם, פשוט על ידי צירוף של מילים, מתוך אוצר מילים נתון. אחרי קצת אימון, זה נראה ממש כמו שירה אמיתית. אז מה חשובה הדרך, אם בסוף יוצאת פואמה?

www.poem.org
תראו, אם בסוף אני אהיה כשרוני, אני לא פוסל על הסף את האפשרות לכתוב שירים על בסיס קבוע. בינתיים אני מפרסם אותם כאן ומקבל פידבקים מאנשים אחרים. יש פה קהילות רשת בכל הקשור לשירה ולפי דעתי זה ממש נוגע ללב. אני גם מתעדכן וקורא קצת על פואטיקה מודרנית ומרגיש ממש רגיש. לא בציניות, באמת.

תחנות אולדיז
ביאהו אספו רשימה של תחנות רדיו שמשדרות ברשת שירים נוסטלגיים. אין כמו "Tears on My Pillow", או "The End of the World" כדי למצות את מצבי הקיומי.

www.rockinwoman.com
אחרי כמה שעות של האזנה אני מגיע לאתר הזה, שיש בו שירים נוסטלגיים לשמיעה ולהורדה. אני בונה לי ספריה מוזיקלית ענפה משלי. תמיד טוב שיהיה בבית.

members.xoom.com/allisonlau
מדי פעם אני מבקר גם באתר הזה, שמוקדש כולו לגל החדש של שנות השמונים. מוזיקה מלאת עצב ומלנכוליות. בכלל שנות השמונים היו שנים מלאות עצב נפלא. הכל היה קודר ומנוכר. אולי פשוט נתקעתי בהן.

www.depression.com
אתר כזה עושה לי טוב. אני חייב לדעת מה חדש בענייני דכאון, לקרוא על התרופות והאבחונים הכי טריים. אני מרגיש קצת חשוב - יש אנשים שמקדישים את חייהם לפתור לאנשים כמוני את הבעיות בחיים.

www.geocities.com/Athens/Crete/4158
ואז אני בודק מה היה לפרויד להגיד על זה. אתר פרטי, שמתקצר את המוטיבים המרכזיים שלו. זה בדיוק מה שאני צריך. אני בעד אנליזה עצמית. שעות אני יושב וחושב מה אמא שלי עשתה לי ביום הולדת 3. אני בטוח שהעייפות הקיומית שלי כיום קשורה איכשהוא לזה שהייתי צריך לרקוד "עוגה עוגה" שלוש פעמים רצוף. אבל אני לא נוטר טינה.


 הלוואי ואתמול היה שוב
www.rottentomatoes.com/games/udder/g
אני מת על זה. משחק מצחיק שחולבים בו פרות. צריך לחלוב מהר, אבל לא יותר מדי. אל תשכחו להדליק את הרמקולים של המחשב ואז תהיו מסודרים. אני כבר כל כך טוב במשחק הזה שלפעמים אני שוקל לעבור לקיבוץ. אבל אז אני נזכר שבחיים זה בעצם לא כל כך מצחיק ואני מסתפק במחשב.

www.multimedia.lth.se/~m96mma/donkey
פגישה מחודשת עם הדונקי קונג המקורי שהיה לי בבית-ספר – כולל העיצוב של המכשיר והסאונדים האמיתיים! איזה יופי של משחק, אבי סבו של הגיים בוי של היום. נוסטלגיה טוטאלית למי שגדל בשנות השמונים.

www.dtek.chalmers.se/~d3rebas/creati
פנגו פקמן פוגש את דיגר. שימו לב - נראה דומה, אבל החוקים שונים. יש גם מוזיקת אייטיז נהדרת שמלווה את המשחק ובכלל, אני מרגיש שוב על תואם אפל.

www.gamegate.com/games/games_play.js
גרסה חדשה למשחק הקלאסי Breakout, עם קולות מצחיקים. איזה יופי, היום אני מצליח לעבור הרבה יותר מסכים מאשר אז, עם אטארי מחובר לטלוויזיה שחור לבן.

www.gamegate.com/games/games_play.js
כיוון שהתמכרתי, אז אני צריך לבקר גם כאן, מדי יום יומיים. סנייק - כמו בטלפון הסלולרי, אבל עם תוספות. הדבר שהכי מפליא אותי, זה שאני יכול לדבר בסלולרי ולשחק באותו הזמן.

www.gamegate.com/games/games_play.js
עזרו לקופת החזיר לתפוס את המטבעות הנופלים ותזכו לשמוע קולות מצחיקים. פעם הייתה לי קופה כזו של דן-חסכן, אבל היא לא השמיעה קולות.

members.tripod.com/~spows/cow.html
אפשר לבנות כאן פרה על פי רצונכם. בוחרים כמה רגליים, כמה ראשים, כמה זנבות ואז סוף סוף יש לכם את פרת חלומותיכם שתמיד רציתם.

www.shockwave.com
טוב, את האתר הזה אני לא צריך להסביר. מי שלא מכיר את האתר של מאקרומדיה, נושא הדגל של אתרי השוקוויב למיניהם, הגיע הזמן שיעשה את זה. משחקים, קומיקס, גלויות אלקטרוניות ומיקסרים וירטואליים שמצליחים לעודד אפילו אותי.


 נו, שיהיה כבר מחר
www.wildbill.com
מאגר של אלפי בדיחות בכל הרמות. ניתן לחפש לפי מילות מפתח ולדמיין שקטורזה מספר אותן. ככה, בדיחות מחו"ל, עם מבטאים של עדות מהארץ, מצחיקות נורא אפילו אם באמת הן לא משהו.

www.toons.co.za
וגם זה מצחיק, אם רוצים. קריקטורות ובדיחות גסות אך משעשעות. לא גסות יותר מדי. בדיוק מספיק בשביל לחייך ולשכוח את העובדה שכבר שנה וחצי אני לא מצליח לקיים שום מערכת יחסים.

www.darkhorizons.com/trailers
אני הכי אוהב את ה"בקרוב", לפני הסרט בקולנוע. יש כאן אוסף טריילרים (ככה קוראים ל"בקרובים") של סרטי קולנוע. לפי דעתי הקולנוע הוא קודם כל אמנות הבריחה מהמציאות. בדיוק מה שאני צריך.

hotwired.lycos.com/animation
אני נכנס מדי כמה זמן לאתר הזה, בגלל גלריית סרטי האנימציה האמנותיים (Flash, Shockwave, Quicktime). נחמד לפעמים לעשות לעצמך מרתון סרטי אנימציה. זה גם יותר טוב ממה שיש בטלוויזיה וגם אפשר לראות שוב ושוב את הטובים.

www.derfcity.com
קומיקסים וולגריים, אבל שנונים, בנושאים תרבותיים שונים. ככה אני מרגיש גם אינטלקטואל וגם עמך, בו זמנית.

www.trailervision.com
אוסף טריילרים משעשעים, לסרטים שבכלל לא קיימים. אני אומר, שאם כבר לשקוע למחוזות הדמיון, אז עד הסוף. הרי הרבה פעמים, הטריילר יותר טוב מהסרט. אז את המסקנה אני משאיר לכם.

www.100hot.com/directory/jokes
ונסיים בבדיחה. יש כאן אלפי בדיחות באנגלית, מסודרות על פי נושאים, כולל סידור פנימי, לפי ציונים. חוץ מזה שאין כאן אף בדיחת "יהודי, ערבי ונוצרי טסים במטוס…", אפשר למצוא כאן בדיחות מצוינות.


 גלישה עם אופי
  משועממת
  מאצ'ו
  הרפתקנית
  עצבני
  עוד

מדריך
משחקי רשת: משעמם לכם? הרשת מציעה אלפי משחקים און-ליין
עוד מדריכים
חדשים
אתרים חדשים שעלו לרשת
הציעו אתר
חדשות
דעות
כלכלה
ספורט
צרכנות
תרבות ובידור
רכילות Pplus
מחשבים
בריאות
ירוק
יהדות
תיירות
רכב
אוכל
יחסים
סרטים
הוט
כלכליסט
משחקים
מקומי
לימודים
מדע
לאישה
דרושים
ynet-shops
ynettours
winwin
בעלי מקצוע
ביגדיל
 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©