אינטרנט  |  ynet  |  בעלי מקצוע  |  קניות  |  ספקים למשרד

תינוק חדש

   חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet

להורים הטריים ולאלו שבדרך מחכה המקצוע הכי תובעני בשוק: עבודה מחמש בבוקר ועד לחמש בבוקר שאחרי. אז איך להחזיק? איך להניק? איך לחתל? איך להרדים? ואיך להספיק לעשות גם דברים אחרים? כאן תמצאו הוראות טיפול, המלצות מומחים, משחקים לפיתוח יכולתו של התינוק ופורומים של תמיכה, שיעזרו לכם לתרגל את האינסטינקט האמהי (והאבהי)
נעמה בן דוד
  Parentsoup
שפע של מידע ומגוון כלים לשלבים השונים של ההורות: לפני ההריון, כשמצפים לתינוק, טיפול ברך הנולד וגידול ילדים. האתר, מבית iVillage, מספק קשר עם מומחים, מאמרים, צ'ט, לוחות מודעות, פורומים ועוד (אנגלית)

  הורים
פורטל ישראלי לענייני משפחה והורות. המידע מחולק לגילאים שונים ושלבי התפתחות: גמילה מחיתולים, דיבור, שיניים, חיסונים, הנקה, עיסוי, האכלה, צעצועים, פעילויות ועוד. בנוסף, יש באתר חדשות, מאמרים ומידע צרכני (עברית)

  אן גאדס
הצלמת האוסטרלית שהתפרסמה בזכות תמונות התינוקות המיוחדות שלה (תינוק ישן על דלעת ענק, תינוקות מאושרים בעציצים, תינוק-מלאך ישן בכף יד) מציגה גלריה מאוסף עבודותיה. ירגש גם את המחוספסים ביותר (אנגלית)

בעברית  
הורים וילדים
מהדורת הרשת של הירחון המודפס. תוכלו למצוא כאן מאמרים מגיליונות המגזין, פורומים, עצות, גלריית תמונות הגולשים (של ילדיהם, כמובן), לוח, המלצות לבילויים וטיולים ועוד. יש אפשרות לרישום ולהתאמה של העצות והתכנים שתקבלו לגיל ילדיכם (עברית).

Baby & Mom
אתר מבית "סופר-פארם". כתבות מגזיניות, חדשות, מחקרים מהארץ ומהעולם, מאמרים, שאלות גולשים וסרטוני מולטימדיה (מומלץ: הריון). באתר גם מתכונים, המלצות בילוי ופנאי (להורים ולילדים), מידע על בתי חולים ובתי מרקחת ומדור צרכנות (עברית).

Emama
ב"שער להורים ולמשפחה" תקבלו מידע שימושי ומקיף, המגיע מפי מומחים: הוראות טיפול בתינוק, מאמרים רבים בנושאים מגוונים (בריאות, תזונה, פסיכולוגיה, חינוך ועוד), מדריך לבילוי עם ילדים ותינוקות, חנות מקוונת ועוד (עברית).

טיפת חלב ברשת
הדרכה על טיפול בתינוקות, התפתחותם והעשרתם. האתר כולל מידע על הנקה, הגיינה, בכי, תזונה, חיסונים, שיניים וגמילה מחיתולים. בנוסף: מאגר שאלות שכיחות (עברית).

המרכז להורות ומשפחה
פרויקט משותף של גלים וסמינר הקיבוצים, הכולל הרצאות ומאמרים רלוונטיים, לוח מודעות, קבוצות דיון ומידע על תוכניות הכשרת ההורים במרכז (עברית).

הלול - האתר של פורום הורים
המלצות על קלטות וידאו וספרים, פעילויות עם הילדים, "פנינים" של פעוטות, מתכונים, תמונות ומאגר עצות בנושאים המעסיקים הורים, כגון נזלת, שיניים, גאזים ושינה (עברית).

מידע, המלצות ומומחים  
Parents Stage
מחולק לשלוש קטגוריות: מצפים לתינוק, הורים חדשים והורים לילדים. תחת מדורים אלו נאספו מאמרים נבחרים מאתרי הורות ומשפחה שונים ברשת (אנגלית).

מרכז התינוק
הורים לתינוקות הם שיזמו את מרכז המידע, שעובר גם בדיקה מקצועית של רופאים. אלפי שאלות למומחים (ניתן גם להציג שאלה), אזור לאבא, צ'טים ואירועים און ליין (כולל תמלילי קודמים), כלי חישוב ובדיקה ועוד (אנגלית).

אני הילד שלך
אינפורמציה לפי קטגוריות באתר הקמפיין האמריקני לחינוך והגברת המודעות לחשיבות גידול ילדים. טיפים להורים, שאלות נפוצות לאנשי מקצוע וסרטוני וידאו של מומחים בנושאים החשובים (אנגלית).

Fathermag
מגזין און-ליין המיועד להורים עם ילדים מציע מאמרים רבים בנושאים שונים, ראיונות עם אבות, כתבות של אבות למשפחות חד הוריות, סיפורים אישיים ומדור בריאות ילדים (אנגלית).

Moms-online
קהילה מקוונת של אמהות הנפגשות לחלוק, לתמוך ולעודד, מבית Oxygen. לוח מודעות, צ'ט ומאמרים (אנגלית).

אפס עד שלוש
מרכז מידע על התפתחות וגדילה בשלוש השנים הראשונות בחיי תינוקות (אנגלית).

איך מסתדרים עם זה?  
הורה אינטראקטיבי
אינדקס לאתרי הורות, פורום, לוחות מודעות ושאל את המומחה. יש גם מאגר מאמרים מעניין, שמציג נושאים כמו: איך להתמודד עם תינוק מטפס? אמא משעמם לי! לילות ללא שינה, גמילה מחיתולים והוראות מדויקות כיצד להלביש תינוק, לחתל אותו ולעשות לו אמבטיה (אנגלית).

לישון כמו תינוק
מדור השינה של ParenthoodWeb מספק כתבות מעניינות על שנת תינוקות, בעיות, טכניקות, טיפים, חוות דעת ותשובות מומחים (אנגלית).

Pampers
מעבר להמלצות לחיתול נאות ולשינה, תוכלו לגלות מה יכול ילדכם לעשות באיזה גיל, לצד חדשות, ומרכז פעילויות עם טיפים להפעלת הקטנטנים, גם כן בהתאם לגיל (אנגלית).

בריאות ותזונה  
בריאות ילדים
המדור להורים באתר המכסה נושאים כמו בעיות בריאותיות, התנהגות ורגשות, הריון, לידה ואחרים (אנגלית).

Breastfeeding.Com
מטרת האתר לתמוך וללמד על הנקה; למה כדאי, איך עושים את זה (כולל צילומים וציורים), סיפורים של אמהות מיניקות, סרטוני וידאו ועוד (אנגלית).

גרבר
באתר חברת המזון תמצאו חוברות מקוונות העוסקות בתזונת תינוקות (להורדה כקובץ pdf) לצד מידע על התפתחותו של התינוק, מעובר לבן שנתיים. הדגש הוא כמובן, על תזונה (אנגלית).

פעילויות לפעוטות  
הסדנה לפעוטות
מאמרים, טיפים וסיוע להורים טריים. מומלץ בעיקר "מרכז הפעילויות", הכולל רעיונות למשחקים לפיתוח יכולת ההכרה, היכולת הגופנית, הכישורים הרגשיים והחברתיים של התינוק - בהתאם לגילו (אנגלית).

Enfagrow
מדריך לתחילת הילדות. חברת המזון Mead Johnson מספקת מאמרים על התפתחות התינוק. אלו מחולקים לכישורים פיזיים, קוגנטיביים, חברתיים, רגשיים וכישורי דיבור, ולצדם פעילויות שמסייעות לקדם אותם (אנגלית).

Family activities
Scholar היא הוצאה לאור (גם של סדרת הארי פוטר) המבקשת לשרש את אהבת הקריאה אצל ילדים ומספקת באתרה, בן היתר, גם רשימת משחקים, פרויקטים ופעילות לתינוקות וילדים בגילאים שונים (אנגלית).

תאומים  
תאומים
אתר ישראלי של אם לתאומים בני שנה. הסברים, הבהרות, חוויות, טיפים והיערכות מנסיון (עברית).

להורי תאומים
מדריך בן עמוד הפונה להורים לתאומים וכולל הסברים רפואיים על הלידה, לפניה ואחריה (אנגלית).

Twin stuff
נבנה ע"י תאומים, עבור תאומים והורים לתאומים. מאמרים, מחקרים, חדשות, אירועים, לוחות מודעות ומשחקים (אנגלית).

כשזה לא קל  
ביטוח לאומי
תשלומים, קצבאות , מענקים וזכויות האם (והאב), באתר הביטוח הלאומי (עברית).

אלחה
האגודה הישראלית למשפחות חד-הוריות. פרטים על הארגון ופועלו (עברית).

עולמם של חד הוריים
טיפים, פורום, מתכונים מהירים, עלון חודשי וכתבות רלוונטיות למשפחות חד הוריות (אנגלית).

כדאי לשים לב  
מילון שמות
בחירת שם לתינוק כולל הפירוש והמשמעות הנומרולוגית שלו, באתר זולו (עברית).

כוכב נולד
גלו מיהו תינוקכם ומה הוא יגדל להיות, בהורסקופ מיוחד לתינוקות (אנגלית). גלישה עם אופי
  עצוב
  יפת נפש
  אריסטוקרט
  קלפטע
  עוד

מדריך
כבר לא יודעים איך להעסיק את הילדים? מדריך הפעילויות יתן לכם כמה רעיונות חדשים
עוד מדריכים
חדשים
אתרים חדשים שעלו לרשת
חדשות
דעות
כלכלה
ספורט
צרכנות
תרבות ובידור
רכילות Pplus
מחשבים
בריאות
ירוק
יהדות
תיירות
רכב
אוכל
יחסים
סרטים
הוט
כלכליסט
משחקים
מקומי
לימודים
מדע
לאישה
דרושים
ynet-shops
ynettours
winwin
בעלי מקצוע
ביגדיל
 

אודות ועזרה
כתבו אלינו
עזרה
מדיניות פרטיות
תנאי שימוש
מפת האתר
ארכיון
מרכזי המבקרים
Israel News
 
אודות האתר
RSS
הפוך לדף הבית
ניוזלטרים
פרסמו אצלנו
אנציקלופדיה
באבלס
ערוצי תוכן
חדשות
כלכלה
ספורט
תרבות
בריאות
מחשבים
נופש
Xnet
Yschool
יהדות
דעות
צרכנות
תיירות
אוכל
רכב
בעלי חיים
שופינג לאשה
כיכר השבת
יחסים
אסטרולוגיה
מעורבות
ירוק
לאשה
דילים
ynetArt
kick
כלכליסט
בלייזר
רכילות Pplus
מנטה
משחקים
mynet
מפות
פרוגי
כלים ושירותים
קניות
מניות
דרושים
מחירון רכב
דירות להשכרה
קופונים
זיכרונט
ידיעות בתי ספר
ידיעות אחרונות
דירות למכירה
לוח רכב
יד שניה
בעלי מקצוע
משחקים Games
עברית
דירות חדשות


YIT  - פיתוח אינטרנט ואפליקציותApplication delivery by radwarePowered by Akamaiהאתר פועל ברישיון אקו"םהאתר פועל ברישיון תל"יאקטיב טרייל
-nc  כל הזכויות שמורות לידיעות אינטרנט ©