שתף קטע נבחר

השופטת לבלומנטל: תפסיקי להעיר לנו, תתחילי לענות

התובעים ניסו לגרום לבלומנטל לענות לשאלותיהם, אולם רוב תשובותיה של חברת הכנסת מהליכוד, הנאשמת בעבירות שוחד, היו: "אני לא זוכרת" ו"אני לא יודעת". במהלך העדות חזרה בלומנטל שוב ושוב על תיאור ביתה ואף "נזפה" בשופטת, שאמרה לה: זו הפעם האחרונה שאת מעירה לי

ח"כ נעמי בלומנטל ממשיכה להסתבך במהלך מתן עדותה בבית משפט השלום בתל אביב: היום (ה') הוא היום השני בו מעידה בלומנטל במסגרת החקירה הנגדית. עם תחילת מתן העדות, המשיכה בלומנטל להתנהג כפי שהתנהגה בפעם הקודמת לפני כארבעה ימים, לא השיבה על השאלות שנשאלה וחזרה שוב ושוב על תיאורים שאינם קשורים לשאלות.

 

השופטים העירו לה שוב ושוב על כך שהיא אינה עונה על שאלות, אך כאשר ניסו התובעים לדחוק אותה לפינה ולאלץ אותה להשיב באופן ישיר לשאלה, רוב תשובותיה היו "אני לא זוכרת" ו"אני לא יודעת".

 

השופט, דן מור, אמר במהלך הדיון: "היא לא עונה, היא לא נותנת תשובות לשאלות". השופטת רחל גרינברג הוסיפה ואמרה כי בלומנטל הולכת בקו שאינו תואם את השאלות.

 

במהלך עדותה חזרה בלומנטל עשרות פעמים על תיאור ביתה, כשהיא העידה כיצד נכנסה לביתה ומשם יצאה כדי להוציא את כסף השוחד ביחד עם הנהג שלה, אבי אוסקי, כסף שהועבר לתשלום לבית המלון "שרתון סיטי טאוור".

 

השופטת גרינברג העירה לבלומנטל מספר פעמים על כך שהיא חוזרת שוב ושוב על תיאור הבית וביקשה ממנה לחדול להגיב לשאלות התובעת, עו"ד רות ארז, תגובות שלא קשורות לשאלות.

 

באחד המקרים אמרה לה השופטת זיוה הדסי הרמן כי התובעת אמרה לה דבר אחד ואילו היא כרגיל ענתה דבר אחר. על כך ענתה בלומנטל לשופטת: "אל תגידי לי 'כרגיל'". בתגובה אמרה לה השופטת, "סליחה, אל תעירי לי, זו הפעם האחרונה שאת מעירה לבית המשפט ועכשיו תעני על השאלה".

 

השופטים הוסיפו ואמרו לה כי לא ייתכן שהיא לא עונה על שאלות

השופטים וכי הם מסתייגים מההערות שהיא שבה ומעירה לתובעת ומבקשים ממנה להפסיק לחלק ציונים לכולם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
מעירה הערות לשופטים. ח"כ בלומנטל
צילום: אבי כהן
צילום: אבי כהן
סיפרה איך נכנסה איתו לביתה. הנהג אוסקי
צילום: אבי כהן
מומלצים