שתף קטע נבחר

Messenger Plus

תוסף נהדר לתוכנת המסרים המידיים של מיקרוסופט, הכולל מגוון רחב של אפשרויות מתקדמות, אך מכיל רוגלות לרוב

Messenger Plus! הוא תוסף תוכנה מוכר ופופולרי, המיועד לתוכנת המסרים המידיים של מיקרוסופט, MSN מסנג'ר, ומוסיף לה יכולות מתקדמות, שגירסאות קודמות הוכיחו, כי הן אט אט מוצאות את דרכן גם לגירסאות הרשמיות, שמנפיקה מיקרוסופט.

 

אך אליה וקוץ בה, כי מלבד ההבטחה הגדולה שמציעה המסנג'ר פלוס,

שמרכזו שיפור משמעותי בחווית השימוש בתוכנה המסרים המידיים של מיקרוסופט, טמונות בה גם לא מעט רוגלות, ותוכנות פרסום טרדניות בצורה קיצונית.

 

וכאן בדיוק מתחילה הבעיה. אם היה מדובר בסתם פיסת קוד מיותרת, שאיש ממילא לא יפיק ממנה תועלת, מילא, אבל העובדה שמדובר בתוכנה פופולרית במיוחד, הופכת את הבחירה בשיטת הפרסומות (נותני חסות, כפי שהם מכונים

בעת ההתקנה) למחוצפת עוד יותר.

 

מצד שלישי, אנשי החברה נקטו בגישה הוגנת למחצה, והם מיידעים אתכם לגבי התקנת "תוכנות החסות", וגם מאפשרים שלא להתקינן, או להסירן מבלי לפגוע בפונקציונליות של התוכנה.

 

מדובר בתוכנה רבת פעלים בזכות עצמה, שתקצר היריעה מלתאר את כולם. אם לציין רק חלק, התוכנה מוסיפה למסנג'ר יכולות כמו התאמה אישית של שמות אנשי הקשר, הצבעים המוקצים להם, הצלילים שיישמעו כשהם יתחברו, מאפשר

לבדוק חשבונות דואר שונים, להקצות מקשי קיצור לפעולות וסמלי הבעה, לתעד ולהצפין את השיחות שלכם, לעקוב אחר המתרחש גם בזמן שאינכם צופים במסך, לשלוח צלצולים מיוחדים, כולל כאלו ב-MP3, ועוד.

 

אין ספק שהדרך האמיתית להכיר את התוכנה, היא פשוט להתקינה ולהתחיל להשתמש בה, זאת, למרות שההמלצה שלנו מסויגת, לאור תוכנות הפרסום הכלולות בה, ועלולות להיות מותקנות על מחשביהם של משתמשים פחות ערניים, שיסבלו מחלונות קופצים, סרגלי כלים אלמוניים, חטיפת דך הבית בדפדפן וכדומה.

 

באתר החברה תמצאו פורום תמיכה, אפשרות לצ'טט עם אנשי התמיכה, וכן מדור עזרה, בו זמינים רשימת FAQ, מדריכים, אפשרות הורדת תוספים נוספים, ומידע אודות שיפורים שונים שזמינים עבור משתמשים מתקדמים. האתר זמין גם הוא בגירסה עברית, בה ניתן לקרוא אודות חידושים בגירסה הנוכחית, ועוד.

 

בעד: המון אפשרויות חדשות, נוחה ואינטואיטיבית, ממשק מושך.

 

נגד: סכנת רוגלות ותוכנות מציקות.

 

מסקנה: המכורים למסנג'ר ייהנו מכל רגע.

 

ציון:

 

גירסה: 3.50.124.

 

רשיון: Adware ("התשלום" מגיע בדמות פרסומות וסרגלי כלים).

 

גודל הקובץ: 4.20 מגהבייט.

 

תאימות: Windows 98 ומעלה, ומסנג'ר 4.7 ומעלה.

 

להורדה: לחצו כאן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים