שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "כוכב נולד": נשקלת הצבעה חוזרת

  היום שאחרי הפצצה: ב"קשת" שוקלים אפשרות לקיים הצבעה חוזרת בעקבות הזיופים שהתגלו. מקור הבעייה, נמסר, הוא תוכנה חדשה, שבהפקה לא נתקלו בה בעבר

  ביום שאחרי ב"קשת" עדיין מגוננים על הבייבי שלהם, "כוכב נולד 3", שספגה אמש (ב') מהלומה נוכח הניסיון להטות את הקולות במערך ההצבעה של התוכנית. אלמלא הדרמה וההחלטה לדחות את פרסום התוצאות לשבוע הבא, היינו היום מתפלשים בחיקויים של רועי-חיים זינר, ובשאלה האם הדר עוזרי באמת צריכה להחליף מקצוע, כמו שהמליצה ריקי גל. אלא שכרגע עלה החשד לזיופים על הפרק, ועל המתמודדים נאסר לשוחח עם התקשורת בכל נושא. אפילו משפחותיהם מסרבות להגיב ונותר רק להמתין לתוצאות הדיונים של קודקודי הזכיינית ואנשי ההפקה.

   

  ב"קשת" בודקים חזור ובדוק את הגיליונות האלקטרוניים של ההצבעות שהתקבלו אתמול. מקורבים מסרו כי אחת האפשרויות העומדות כרגע על הפרק היא לבצע את כל ההצבעה מחדש. במקרה כזה יכול להיווצר מצב שבו תשודר תוכנית נוספת של "כוכב נולד" ביום אחר של הזכיינית (חמישי), במקום תוכנית אחרת בלוח התוכניות.

   

  ומה בעניין הזיופים? "אנחנו מזהים שלושה מספרי טלפונים בעייתיים שמהם נשלחו האס.אם.אסים בפרק זמן לא סביר", נמסר היום מ"קשת", "מדובר בתוכנה חדשה שלא נתקלנו בה בעבר. אנחנו לוקחים עוד 48 שעות כדי לסיים את בדיקת הנתונים".

    

  ויש גם מי שדווקא שש לקחת אחריות על הנסיון להכות את מערך ההצבעה של "כוכב נולד". שמועות על נסיונות של מהמרים באתרי האינטרנט השונים להטות את ההצבעה, הביאו את הגולשים העומדים מאחורי אתר ההתנגדות למתמודדת

  הדר עוזרי, לטעון שמדובר בכלל ביוזמה שלהם, שנועדה למנוע מעוזרי לעלות לשלב הבא: "שכרנו שירותים של חברה שלישית לשליחת בלוקים שלמים של אס.אם.אסים, ולא חסרות חברות כאלו", מסרו ל-ynet.

   

  כאמור, בידי "קשת" נמצאים מספרי הטלפונים מהם הגיעו האס.אם.אסים המדוברים, ויש ביכולתם לזהות את שולחיהם. כמו כן קיימת אופציית הפנייה לזרועות החוק, במידה שיחליטו ב"קשת" להגיש תלונה במשטרה.

   

  ומה הלאה?

   

  במסיבת העיתונאים שהתקיימה אתמול נמסרו גם פרטים שלא קשורים לשערורייה. אז הנה, קבלו אתנחתא מהסערה: 

   

  • למרות הרייטינג הנמוך יחסית לאחרונה, זוהי העונה הנצפית ביותר של כוכב נולד – 25.2% צפייה בממוצע, לעומת 20.2% ו-19.4% בעונות הקודמות. בממוצע צופים מידי שבוע בתוכנית 560 אלף צופים, בקרב כל הקהלים. בתחילת העונה הנוכחית עמד הרייטינג על 30 אחוזים בממוצע, ובהדרגה הלך ונסוג אל 20 האחוזים הנוכחיים.

   

  • התפלגות הקולות נוטה לכיוון האינטרנט. 53% מההצבעות מתבצעות באמצעות הרשת, 34% מהקולות מגיעים דרך האס.אם.אסים ורק 13% אוהבים את הדרך הישנה והטובה שכוללת חיוג בטלפון. בשלב ה"ראש בראש" בעונה הנוכחית הצטברו עד כה כמליון קולות.

   

  • השלב הבא בתוכנית כולל את גלגל ההצלה. הפעם אגב השופטים יעבירו לשלב הזה שניים מן המתמודדים שהגיעו בהופעות החיות ובשלב ה"ראש בראש" למקומות האחרונים. הם יצטרפו לששת המתמודדים שהגיעו למקום השני, ומהם ייבחר הקהל שניים שיעלו לשלב חצי הגמר. תוכנית גלגל ההצלה תתקיים ב-18 ביולי.

    
  • במקביל יתקיים ספיישל לבני ה-40 פלוס, בו משתתפת בין היתר אמא של סשה גרישקוב. הזוכה הנרגש במסלול הזה יצא ממנו עם קופון הפקת סינגל.

   

  • ב-1 באוגוסט המתמודדים שצלחו את התחרות והגיעו עד הלום ישירו משירי פסטיבלי הזמר לדורותיהם, תוך קריצה ללוח השידורים העתידי של "קשת", שכולל קאמבק של מסורת שירי הפסטיבלים. המתחרים ידגמו שירים מפסטיבלים חסידיים, מזרחיים, פסטיבלי ילדים ושלל חגיגות מוזיקליות שנקרו בהיסטוריה של המדינה.

   

  • חצאי הגמר עצמם יתקיימו ב-8 וב-15 באוגוסט, כשבכל תוכנית יתחרו ארבעה מועמדים. השופטים המכובדים, צדי, ריקי וצביקה, יצטרפו הפעם – בניגוד לעונות קודמות – לתהליך קבלת ההחלטות, ודעותיהם ישוקללו עם הצבעות הקהל, בדרך לקבוע מי הם שלושת המועמדים שיעלו לגמר.

   

  • ב-25 באוגוסט יערך הגמר הגדול, כפי הנראה כבר לא בניצנים (התנתקות, יו נואו). כדי להעצים את המתח (מתח הרווחים, כמובן) תקליט השלישייה שיר חדש ומקורי, שטובי המוזיקאים בארץ כבר עמלים עליו במרץ. יש לקוות שעד אז תשתלט הפקת התוכנית על הפריצה במערך ההצבעה, ונוכל להנות מגמר שמח וכשר.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: צביקה טישלר
  עוד אין תוצאות
  צילום: צביקה טישלר
  צילום: ערוץ 2
  מיכאל קירקילן. השופטים יעבירו?
  צילום: ערוץ 2
  מריאור שחר. תצילו?
  צילום: ערוץ 2
  סעדו. מקומו מובטח
  צילום: ערוץ 2
  לאתר ההטבות
  מומלצים